Віталій Музиченко призначений керівником Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю

Віталій Музиченко призначений керівником Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю. віталій музиченко, фонд соціального захисту осіб з інвалідністю, війна, керівник, соціальна послуга

Віталій Музиченко призначений керівником Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю. віталій музиченко, фонд соціального захисту осіб з інвалідністю, війна, керівник, соціальна послуга

Сьогодні якісна робота Фонду соцзахисту осіб з інвалідністю є одним з основних пріоритетів для Міністерства соціальної політики. Адже виклики, які ставить перед державою повномасштабна війна, надають високої актуальності завданням, що поставлені перед цією установою.

Насамперед, йдеться про зміну принципів забезпечення допоміжними засобами реабілітації (ДЗР), пришвидшення їх надання. Також триває робота над організацією механізмів взаємодії соціальних працівників, протезистів і ортезистів разом з медичними фахівцями в мультидисциплінарних командах. Це вимагає супроводу, перенавчання спеціалістів та вибудови нових процесів підвищення якості стандартів надання соціальних послуг.

Варто зазначити, що роль Фонду значно зросте в разі ухвалення Верховною Радою законопроекту 5344-д, який розширює підтримку працевлаштування людей з інвалідністю. В такому випадку, необхідно буде організовувати закупівлю послуги соціального супроводу на робочому місці як елементу механізму створення умов для працевлаштування осіб з інвалідністю. Важливим завданням також стане адміністрування ресурсу цільових внесків для соціальних підприємств, що працевлаштовуватимуть людей з інвалідністю.

Ще одним новим напрямом роботи Фонду буде закупівля соціальних послуг, як невід’ємної складової для вирішення проблем усіх людей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

“Нові виклики та задачі потребують висококваліфікованого фахівця та ефективного менеджера, який добре розуміє сферу і знає всі тонкощі вирішення проблем. Саме таким професіоналом є Віталій Музиченко. Мінсоцполітики щиро вдячне йому за згоду взятися за реалізацію переформатування роботи Фонду і перетворення його на якісну, системну, ефективну установу, що забезпечуватиме організацію доступності соціальних послуг для людей, які їх потребують”, – підкреслила Міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович.

Міністерство соціальної політики України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*