Взаємозв’язок інвалідності дітей з бойовими діями встановлює лікарсько-консультативна комісія

Взаємозв’язок інвалідності дітей з бойовими діями встановлює лікарсько-консультативна комісія. бойові дії, лікарсько-консультативна комісія, поранення, ушкодження, інвалідність, wheel, person, abstract, silhouette, cart, drawn. A person riding a horse

Відтепер лікарсько-консультативна комісія встановлює причинний зв’язок інвалідності з пораненнями чи іншими ушкодженнями здоров’я, одержаними дітьми внаслідок проведення бойових дій на території Луганської та Донецької областей.

Відповідні зміни до Положення про лікарсько-консультативну комісію внесені постановою Кабміну від 5 червня № 470.

Лікарсько-консультативні комісії встановлюють причинний зв’язок інвалідності з пораненнями чи іншими ушкодженнями здоров’я, одержаними від вибухових речовин, боєприпасів і військового озброєння на території проведення АТО, де органи державної влади здійснюють свої повноваження, та в населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення, під час проведення антитерористичної операції, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії РФ у Донецькій та Луганській областях на підставі рішення міжвідомчої комісії з питань встановлення факту отримання таких поранень.

До складу комісії входять:

– голова;

– лікарі за спеціальностями;

– спеціаліст з реабілітації;

– лікар-психолог або практичний психолог.

У засіданнях комісії можуть брати участь представники органів соціального захисту населення, психолого-медико-педагогічних консультацій, а також у разі потреби – представники державної служби зайнятості, інших підприємств, установ та організацій (за згодою).

Організаційною формою роботи комісій є засідання. Періодичність проведення засідань комісії визначається її головою, але не рідше одного разу на місяць.

ЮРЛІГА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*