За $800 зробив з себе пенсіонера з інвалідністю: одеситу не вдалося втекти з України через «Ягодин»

За 0 зробив з себе пенсіонера з інвалідністю: одеситу не вдалося втекти з України через «Ягодин». кордон, пенсіонер, посвідчення, умовне покарання, інвалідність

За $800 зробив з себе пенсіонера з інвалідністю: одеситу не вдалося втекти з України через «Ягодин». кордон, пенсіонер, посвідчення, умовне покарання, інвалідність

Одесит, який намагався втекти з України через пункт пропуску «Ягодин» з підробленим посвідченням пенсіонера з інвалідністю, отримав умовне покарання.

Відповідний вирок ухвалив Любомльський районний суд.

У січні 2023 року одесит Олексій Б. за 800 доларів замовив через Telegram виготовлення підробленого пенсійного посвідчення ІІ групи інвалідності на своє ім’я.

З підробленим документом він намагався перетнути кордон через пункт пропуску для міжнародного залізничного сполучення «Ягодин» 7 лютого. Однак така афера не вдалася, бо прикордонники виявили, що документи підроблені.

У суд обвинувальний акт надійшов з угодою про визнання винуватості. Одеситу призначили покарання у виді двох років обмеження волі, яке замінили роком умовного.

Олександр Зелінський

Волинські Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*