Захист прав осіб з інвалідністю (ВІДЕО)

Захист прав осіб з інвалідністю (ВІДЕО). бвпд, онлайн-рубрика право на працю, працевлаштування, служба зайнятості, інвалідність

Захист прав осіб з інвалідністю. бвпд, онлайн-рубрика право на працю, працевлаштування, служба зайнятості, інвалідність

З нагоди відзначення 5 травня Міжнародного дня боротьби за права осіб з інвалідністю на YouTube-каналі Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області вийшов другий випуск онлайн-рубрики «Право на працю».

Як ми вже повідомляли, заступниця директора Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Олена Іпатенко щотижня розглядатиме найбільш поширені питання у сфері охорони праці для різних цільових груп. Сьогоднішній випуск, наприклад, присвячений проблемам захисту трудових прав осіб з інвалідністю.

Конституція України (ст. 43) гарантує кожному право на працю, у тому числі й особам з інвалідністю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку людина вільно обирає або на яку вільно погоджується.

Про особливості працевлаштування людей з інвалідністю, пільгові умови праці, залучення таких працівників до надурочних робіт та робіт у нічний час, про право осіб з інвалідністю, які ще не досягли пенсійного віку, але бажають працювати, зареєструватися у державній службі зайнятості як безробітні та багато іншого – у черговому випуску онлайн-рубрики «Право на працю».

Безоплатна правова допомога

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*