Замість паспорта-книжечки – ID-картка: у Жовкві чоловік з інвалідністю обміняв старий паспорт на сучасний

Замість паспорта-книжечки – ID-картка: у Жовкві чоловік з інвалідністю обміняв старий паспорт на сучасний. id-картка, жовква, міграційна служба, паспорт, інвалідність

Замість паспорта-книжечки – ID-картка: у Жовкві чоловік з інвалідністю обміняв старий паспорт на сучасний. id-картка, жовква, міграційна служба, паспорт, інвалідність

У підрозділи міграційної служби Львівської області щодня звертаються сотні громадян, які мають інвалідність з різних причин. Наші працівники, з особливою увагою, намагаються допомогти таким відвідувачам оформити документи.

Наприклад, на днях у Жовківський відділ прийшов 70-річний Богдан та його син, який допоміг батькові потрапити у приміщення. У громадянина є інвалідність 1 групи у зв’язку з захворюванням органів зору, тому допомога йому була необхідна.

Чоловік завітав у міграційну службу, оскільки хотів вклеїти у паспорт громадянина України зразка 1994 року, свою фотокартку. Втім, працівниками роз’яснено, що термін вклейки минув, а отже потрібно оформляти ID-картку.

Пан Богдан не відмовився, радше зрадів, адже разом з сучасним паспортом він одночасно зміг оформити і документ, що дозволяє перетинати кордон.

Нагадаємо, після виповнення 25 та 45 років необхідно звернутися у будь-який підрозділ міграційної служби Львівщини у місячний термін від дня народження. Із собою необхідно мати: паспорт у вигляді книжки та дві фотокартки розміром 3,5х4,5 на білому фоні із 80% відображеного обличчя. При цьому, реєструватися в електронній черзі не потрібно!

Головне управління ДМС у Львівській області

Державна міграційна служба України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*