Запоріжці з інвалідністю отримають матеріальну допомогу

Запоріжці з інвалідністю отримають матеріальну допомогу. запоріжжя, виплата, матеріальна допомога, підтримка, інвалідність, road, person, outdoor, bicycle, bicycle wheel, wheel, land vehicle, footwear, vehicle, tire. A bag of luggage

У Запоріжжі продовжується реалізація заходів, спрямованих на соціальну підтримку людей з інвалідністю. Так, в рамках міської комплексної програми соціального захисту населення щороку надається одноразова адресна цільова допомога особам, які пересуваються на кріслах колісних.

За інформацією управління соціального захисту населення Запорізької міської ради, на сьогодні у місті мешкає 1519 осіб цієї категорії, які пере6увають на обліку в управліннях соціального захисту населення по районах та у відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області.

Управління соціального захисту населення Запорізької міської ради підготувало цим мешканцям виплату адресної цільової допомоги у розмірі 1000 гривень кожному. Вони отримують її поштовим переказом у жовтні. Всього з бюджету міста на це спрямовано понад 1,5 млн грн.

Запорізька міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*