Запрошуємо на вебінар «Соціальні гарантії в Україні для людей з інвалідністю в умовах війни»

Запрошуємо на вебінар «Соціальні гарантії в Україні для людей з інвалідністю в умовах війни». вебінар, війна, допомога, соціальні гарантії, інвалідність

Запрошуємо на вебінар «Соціальні гарантії в Україні для людей з інвалідністю в умовах війни». вебінар, війна, допомога, соціальні гарантії, інвалідність

Запрошуємо на вебінар «Соціальні гарантії в Україні для людей з інвалідністю в умовах війни», що відбудеться 19 липня 2022 року об 11.00 год. Орієнтовна тривалість – 90 хвилин.

Під час вебінару обговоримо наступні питання:

  • Чи відбулись зміни у соціальних гарантіях після 24 лютого 2022 року?
  • Якщо людина з інвалідністю була змушена через війну переїхати в межах України або закордон, чи зберігається соціальне забезпечення?
  • Як діяти, коли є потреба в юридичній підтримці або коли та навіщо звертатися до адвокат_ів/ток чи юрист_ів/ок?
  • Як краще сформулювати запит про юридичну допомогу та чому це важливо?

Спікерки вебінару:

Світлана Петрівна Назаренко, заступниця директора Департаменту соціальної політики Київської міської державної адміністрації — начальниця управління соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, осіб з інвалідністю та ветеранів.

Лілія Анатоліївна Олійник, адвокатка, медіаторка, учасниця юридичної команди онлайн-лінія допомоги «Психологічна та правова допомога людям з інвалідністю в умовах воєнного стану» та ініціатив ЮрФем: підтримка щодо допомоги постраждалим від сексуального насильства та всіх видів гендерної дискримінації, експертка Координатора проєктів ОБСЄ в Україні. Має досвід роботи з конфліктами у місцях надання допомоги внутрішньо переміщеним особам. Є авторкою наукових публікацій та посібників щодо дотримання прав дитини, практики Європейського суду з прав людини.

Модераторка заходу – Валерія Рибак, директорка ГО «Вектор прав людини», експертка Координатора проєктів ОБСЄ в Україні.

Захід відбуватиметься на платформі Zoom.

Для участі в заході, будь ласка, зареєструйтесь до 18 липня (включно) за посиланням: https://bit.ly/3bTvzKm. Під час реєстрації важливо вказати електронну скриньку, до якої у вас є особистий доступ ― саме туди буде надіслано всю інформацію. Посилання для входу у вебінарну кімнату буде надіслано після реєстрації. Під час вебінару важливо мати доступ до швидкісного інтернету.

Запрошуємо долучитись до Facebook-події: https://fb.me/e/3rwf56mws

З додаткових питань звертайтесь, будь ласка, на електронну пошту:

Захід відбувається в межах проєкту «Гаряча лінія допомоги для людей з інвалідністю в умовах воєнного стану», що реалізується ГО «Вектор прав людини» у співпраці з ГО «Боротьба за права» за підтримки проєкту «Права людини для України», який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2019-2023 роках.

ГО Вектор прав людини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*