Завершено досудове розслідування стосовно голови районної МСЕК за фактом одержання неправомірної вигоди

Завершено досудове розслідування стосовно голови районної МСЕК за фактом одержання неправомірної вигоди. львів, мсек, медик, неправомірна вигода, інвалідність, person, hand, watch, nail, vein, finger, wrist

За процесуального керівництва прокуратури Львівської області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою) щодо голови районної МСЕК КЗ ЛОР «Львівський обласний Центр медико-соціальної експертизи».

Вказаного медика в березні поточного року було викрито слідчими управлінням ГУ НП у Львівській області спільно із оперативними працівниками УСБ України у Львівській області.

Встановлено, що вказана особа отримала неправомірну вигоду в розмірі 4000 грн. за нестворення штучних перешкод при проходженні громадянином комісії щодо встановлення групи інвалідності. Після отримання неправомірної вигоди її було затримана працівниками правоохоронних органів.

Обвинувальний акт у кримінальному провадженні скеровано для розгляду у Шевченківський районний суд м. Львова. Їй загрожує покарання аж до позбавлення волі строком на 4 роки та позбавленням обіймати відповідні посади на строк до 3 років.

Прес-служба прокуратури Львівської області

Прокуратура Львівської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*