Як українська плавчиня з обмеженими можливостями встановлює світові рекорди (ВІДЕО)

1 29 5 image 97 2. обмеженими можливостями

Херсонська плавчиня з обмеженими можливостями Єлизавета Мерешко встановлює світові рекорди одними тільки руками, повідомляє Телеканал новин «24».

У серпні 2014-го в голландському Ейндховені на чемпіонаті Європи з плавання серед людей з обмеженими можливостями херсонка Єлизавета Мерешко взяла шість медалей. А її рекорд 50 метрів вільним стилем досі ніхто не подолав.

Світові рекорди Єлизавета встановлює лише руками. Ноги у дівчини слабкі від народження. У воді спортсменка легко витримує півтори години і робить марафонські запливи. Але 12 років тому, коли вперше потрапила до басейну, було інакше.

Тепер Єлизавета тренується двічі на день. “Золота рибка” готується взяти головну дистанцію на Параолімпійських іграх в Бразилії. Тренер постійно підвищує їй навантаження.

У басейні, де тренується Єлизавета, кажуть, спортивна зірка не примхлива. Та їй все одно виділили персональну доріжку. Перед Параолімпійськими іграми на “золоту рибку” чекає португальський Мадейра. Вже у квітні вона там візьме участь на чемпіонаті Європи з плавання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*