Ампутація рук та рік у лікарні: історія миколаївського кіборга (ВІДЕО)

1 15 6 thumbnail-20160413162651n 2. кіборг

  1 15 6 thumbnail-20160413162651n 1Олександр Терещенко в боях за Донецький аеропорт втратив обидві руки та пережив десятки операцій на оці. Зараз миколаївський кіборг намагається жити повноцінно, повідомляють FAKTY.ictv.ua.

У Донецький аеропорт Олександр потрапив у складі 79 аеромобільної бригади. Під час боїв ціною власного здоров’я врятував побратимів – встиг зловити гранату, яка летіла в них. Снаряд розірвався просто у його руках.

– Бог, ніби побачив, скільки він працює руками і відібрав їх, аби розпочав працювати головою, – жартує Олександр.

Сучасні німецькі протези встановили колишньому військовому 4 місяці тому. Він вже навчився самостійно одягатися, їсти, грати в шахи. Одужати не тільки морально, а й фізично Олександрові допомогли жарти та оптимізм. Окрім того, завжди поряд кохана дружина, двоє дітей, сестра і друзі.

– Спочатку здається, що це катастрофа. Проте з часом розумієш, що є й позитивні моменти: починаєш дивитися на світ по-новому і, водночас, відкриваються нові можливості, – розповідає кіборг.

Нещодавня зустріч з австралійцем Ніком Вуйчичем збагатила його гаслом: Бути щасливим і жити повноцінно попри каліцтво. Подальше життя кіборг пов’язує з турботою про людей, адже він волонтер і співголова громадської організації інвалідів АТО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*