Британський автогонець фінішував на подіумі в перших же перегонах після ампутації ніг

Британський автогонець фінішував на подіумі в перших же перегонах після ампутації ніг. біллі монгер, автогонець, перегони, протез, інвалідність, person, clothing, sports uniform, man, sport. A group of people standing in a room

Біллі Монгер повернувся в спорт після жахливої аварії в Донінгтон-Парку.

Британський автогонець фінішував на подіумі в перших же перегонах після ампутації ніг. біллі монгер, автогонець, перегони, протез, інвалідністьФото: twitter.com/CarlinRacing

18-річний британський пілот Біллі Монгер, який рік тому втратив дві ноги після аварії на етапі британської Формули 4, повернувся в перегони та фінішував на подіумі в першому ж своєму заїзді.

Попри набуту інвалідність, цього року Монгер дебютував у британській Формулі 3. Ще на передсезонних тестах він був п’ятим серед двох десятків учасників, а під час перших перегонів у Оултон-Парку опинився на подіумі.

Стартувавши п’ятим, він уже на першому колі піднявся на третє місце і до самого фінішу 11-колового заїзду нікому не поступився цією позицією, програвши переможцю чотири секунди й випередивши найближчого переслідувача на 0,8 секунди.

Дроселем автогонець керує за допомогою підкермової пелюстки на кермі праворуч, передачі перемикає лівою рукою, а гальмо тисне протезом правої ноги.

Джерело: Autosport

LB.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*