До Тернополя приїхав американець з аутизмом, щоб передати власний досвід (ФОТО)

До Тернополя приїхав американець з аутизмом, щоб передати власний досвід (ФОТО). біл петерс, тернопіль, аутизм, діагноз, інвалідність, person, table, wall, indoor, group, people, bottle, posing, clothing, drink. A group of people sitting at a dinner table posing for the camera

До Тернополя приїхав американець з аутизмом, щоб передати власний досвід. біл петерс, тернопіль, аутизм, діагноз, інвалідність

60 слухачів — батьків, що виховують дітей з аутизмом, педагогів, психологів зустрілися з американцем Білом Петерсом. Слухали історію людини, яка навчилась жити з такою особливістю, та ділилась своїми проблемами.

Біл – це дорослий чоловік з аутизмом, який проживає в США і має місію – допомагати батькам та фахівцям з розумінням дітей з аутизмом. Біл щира і відкрита людина, він правдиво розповідає про ті речі, про які ми навіть не здогадалися б, у нього гарне почуття гумору, він пояснює все через свій досвід. Про це зазначають у спільноті Родина Кольпінга Тернопіль.

Він ділиться своїм досвідом життя з аутизмом, особливостями світобачення. Деякі факти вражають. Наприклад, люди з аутизмом можуть пам’ятати фрагменти з минулого навіть з 6 місячного віку. Це пам’ятає він, про такі епізоди також розповідають і інші його знайомі з аутизмом. Або ж Біл коли не розмовляв думав що він спілкується, і йому була дивна реакція оточуючих, коли він почав розмовляти відразу реченнями , і дивно коли батьки дивувалися і всім про це розповідали.

Також людина з аутизмом одночасно може мати кілька різних думок, тому коли розмовляє може переключитися на іншу тему, потім ще на якусь думку, а тоді повернутися до початкової теми розмови.

Окрім цього, американський гість наголосив: незважаючи на діагнози, у людині слід бачити саме людину, а не її інвалідність.

Наталка Паламарчук

ДОБА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*