«Добрий ZIK» організував весілля для сонячних закоханих (ВІДЕО)

«Добрий ZIK» організував весілля для сонячних закоханих (ВІДЕО). весілля, кохання, одруження, синдром дауна, сім’я, person, wedding dress, bride, wedding, outdoor, flower, suit, standing, dress, groom. A person standing in front of a wedding cake

Роман і Оксана покохали одне одного з першого погляду. Зараз пара сонячних людей щасливо живе разом і займається спортом. Та через фінансові труднощі закохані не могли узаконити свої стосунки і побратися. Втілити їхню мрію взялись журналісти проекту.

Про це йдеться у програмі «Добрий ZIK» (щонеділі о 21:30) на телеканалі ZIK.

«Вони обоє народилися із синдромом Дауна. Так вже сталось. Зустрівшись, Оксана і Роман щиро закохались. Можу сказати, що вони дуже ніжна і уважна пара. Щодня говорять слова любові. Цьому нам, старшим, слід повчитись у них», – говорить мати Романа Любов Солтис.

А почалося усе зі спорту, де і Роман, і Оксана здобули найважливіші нагороди у своєму життя – себе навзаєм.

«Мій підопічний вшосте бере участь у всесвітній спеціальній олімпіаді. Він рекордсмен в Україні. У 2005 році, в Японії, здобув дві медалі. В США, у 2009 стільки ж. Корея у 2013 році нагородила нас ще двома призовими місцями», – розповідає тренер Романа Юрій Байцар.

На одному з таких змагань Роман познайомився з Оксаною – і закохався. У дівчини нелегка доля. Батько помер, а мати – за кордоном. Тож зустрівши свою половинку, Оксана ні хвилини не роздумуючи, залишилася жити з коханим.

«Ми разом їмо, спимо, усюди ходимо. Все робимо разом, як сім’я! Дуже мрію мати весілля», – каже Оксана Угрин.

Роман уже давно купив обручки для цієї події. Але вони лежать у серванті понад рік. Одягти їх у пари так і не з’явилося можливості.

«Ледь не з першого дня знайомства наші діти мріють про одруження. Вони дуже хочуть створити сім’ю», – розказує мати Романа Любов Солтис.

Роман мріє одягти обручку на палець Оксани. Дівчина не може дочекатися того дня, коли побачить себе у білій весільній сукні. Але на усе це їм дуже потрібні гроші. Відгукнулись на проблему молодої сонячної пари журналісти проекту. Вони організували Роману та Оксані весільну церемонію.

Заздалегідь кравець зшив плаття для нареченої, костюм для нареченого придбала мати. Запрошеними були найближчі родичі і друзі родини.

«Роман поділився зі мною своєю радістю. Каже, що тепер Оксана з ним буде жити завжди! Це весілля було великою несподіванкою для нас всіх», – говорить тренер Романа Юрій Байцар.

Не стримувала емоцій і наречена Оксана: «Я маю таке весілля, про яке мріяла. І обручки є, і плаття дуже красиве! Я дуже гарна. Хочу стати мамою і подарувати чоловікові двох дітей».

Кохання Романа і Оксани виявилось сильнішим за всі упередження і поєднало їх назавжди. Тепер кожен із них знає, що у світі є два сонця: одне високо в небі, а інше зовсім поруч.

«ЗІК»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*