«Добрий ZIK» розповів про дівчину в інвалідному візку, яка займається танцями (ВІДЕО)

«Добрий ZIK» розповів про дівчину в інвалідному візку, яка займається танцями (ВІДЕО). марічка мисюк, мрія, танці, хребет, інвалідний візок, person, indoor, wall, human face, smile, clothing, woman, birthday, girl. A woman holding a birthday cake

«Добрий ZIK» розповів про дівчину в інвалідному візку, яка займається танцями. марічка мисюк, мрія, танці, хребет, інвалідний візокZIK

Марічка Мисюк не може ходити від народження. У дитинстві та підлітковому віці вона дуже соромилася свого інвалідного візка. Однак, з часом комплекси розвіялися. Допомогли дівчині танці. Ось уже більш, як чотири роки поспіль дівчина радіє життю та займає призові місця на танцювальних та спортивних конкурсах.

Про це йдеться в програмі «Добрий ZIK» на телеканалі ZIK.

Марічка могла ходити, однак під час пологів її матері лікарі пошкодили дівчинці хребет. Після кількох місяців батькам заявили, що дитина таки не буде ходити.

«Хвора дитина – це тягар на все життя. Не дарма так говорять. Бувало, що донька плакала, через те, що не може ходити. Вона часто себе погано почувала», – каже батько Михайло Мисюк.

У селі Марічка зростала замкненою дитиною, яка майже нікуди не виходила, не проводила час із друзями, рідко бавилася із сестрою. Та коли з’явилася можливість поступити в університет, Марічка теж засумнівалася. Адже найперше їй соромно їхати на візку поруч з однолітками.

«Коляска була для мене перепоною. Я уникала далеких поїздок, зустрічей, бо бачила, що не така, як усі», – ділиться Марічка Мисюк.

Та одного дня дівчина поїхала на екскурсію від Мальтійської служби допомоги. Вперше Марічка побачила багато людей у візочках в одному місці. Це її шокувало і вона твердо вирішила розпрощатися із відлюдькуватим способом життя.

«Я взяла себе в руки. Вирішила, що це класно, коли ти можеш кудись їхати сам, бути незалежним», – говорить Марічка Мисюк.

Тому дівчина вирішила втілити давню мрію – зайнятися танцями. Вона записалася у бальну школу для людей з особливими потребами. І навіть, коли батько більше не зміг її возити автомобілем, Марічка почала користуватися громадським транспортом.

«У загальному, я займаюся танцями понад чотири роки. Вони надихають мене, вселяють віру у те, що досягну успіху. Я дуже щаслива, коли танцюю», – каже Марічка Мисюк.

«Я помітила, що сестра стала більш розкутою. Вона завжди їздить із танцювальною групою на виступи», – додає Мар’яна Мисюк.

Сьогодні Марічка більше не боїться особливих поглядів з боку перехожих. Вона навпаки виступає, бере участь у спортивних змаганнях з бальних танців і займає призові місця.

Через те, що Марічці вдалося побороти комплекси і вона твердо прямує до мрій, дівчина стала героїнею проекту «Добрий ZIK», який подарував їй шанс навчитися веб-дизайну.

«ЗІК»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*