Фронтова кухарка, яка втратила ногу, відвідала побратимів та рідних на передовій (ВІДЕО)

Фронтова кухарка, яка втратила ногу, відвідала побратимів та рідних на передовій (ВІДЕО). ольга тарасевич, війна, поранення, протез, фронтовий кухар, outdoor, ground, girl, person, clothing, woman, car, dress, flower. A little girl walking down the street

Фронтовий кухар Ольга Тарасевич декілька місяців тому втратила на війні ногу. Після реабілітації дівчина не втрималась і при першій нагоді поїхала провідати своїх побратимів, інформує Телеканал новин «24».

Костянтинівський залізничний вокзал – буферна зона між мирною територією та зоною бойових дій. Військовий медик Валентина зустрічає свою подругу Ольгу – фронтового кухаря. Вона сходить із потяга майже вільно, хоча ходити на протезі зовсім добре ще не навчилася.

Після тривалої перерви Оля їде до фронтової Авдіївки. Там на неї чекає наречений – Олексій. Її приїзд для нього сюрприз. Лише сорок хвилин – і автівка на місці. Тут повно спогадів про фронт, який дівчина не бачила чотири місяці. Кухар згадує улюблену страву хлопців. Вона залишає речі у медиків. Їй кортить якнайшвидше їхати далі – на передову: окрім коханого, там рідні. Побратими.

Нарешті приїжджаємо на місце. Олексій ще не знає, що в машині його кохана. Побратими жартують, мовляв, привезли посилку вагою у 50 кілограмів.

Приїхали на те саме місце, де Оля втратила ногу. Зайти в ту хату дівчина не наважується. Закривавлені ковдри, розкидана жіноча косметика та книжки з історії України. Так виглядала кімната військового кухаря Ольги Тарасевич у середині травня, коли рано вранці в будинок прилетів ворожий снаряд. Боєць із позивним Сєва один із тих, хто надавав першу допомогу пораненій дівчині.

Тоді чоловік ще сподівався, що ногу дівчині врятують. Шоковані побратими тоді ще й гадки не мали, що попри всі намагання лікарів, врятувати кінцівку неможливо. Але дівчина не падала духом. У військовому шпиталі вона вселяла оптимізм у всіх навколо. Одразу після поранення Олексій поїхав з коханою в шпиталь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*