Ironman Олег Іваненко: Новий український рекорд з тріатлону встановлено – включення (ВІДЕО)

Ironman Олег Іваненко: Новий український рекорд з тріатлону встановлено – включення (ВІДЕО). ironman, олег іваненко, рекорд, тріатлон, інвалідний візок, person, human face, clothing, smile

Ironman Олег Іваненко: Новий український рекорд з тріатлону встановлено – включення. ironman, олег іваненко, рекорд, тріатлон, інвалідний візокукраїнський рекордсмен з тріатлону Олег Іваненко / 5 канал

28.06.2017 — Український паралімпієць Олег Іваненко завершив марафон із тріатлону – протяжність дистанції 228 кілометрів. Таким чином спортсмен встановив національний рекорд. За останніми метрами Іваненка спостерігала кореспондентка “5 каналу” Ксенія Дворнікова.

“Новий український рекорд вже встановлено. Олег Іваненко близько 15:15 таки фінішував. Він здолав на НСК “Олімпійський” свій третій останній етап і, власне, по НСК “Олімпійський” він проїхав 102 кола – це ж усього 42 кілометри. Останні два кола його супроводжувала група підтримки: люди просто ходили довкола Олега Іваненка, якось намагалися його підбадьорити, майоріли прапори, його поливали водою, намагалися створювати затінок, щоб йому легше було долати цю дистанцію, адже на НСК “Олімпійський” цей третій етап марафону він долав з 5-ї ранку без зупину, і це, звичайно, фізично було дуже непросто, оскільки сьогодні у Києві спекотно”, – розповіла вона.

“Олег Іваненко почав встановлювати рекорд ще 35 годин 15 хвилин тому. За цей час він здолав 228 кілометрів. 4 кілометри він проплив – на це йому знадобилося 2 години 15 хвилин, він проплив річкою Дніпро. Потому був другий етап – це хендбайк, 182 кілометри його дистанція. Олег Іваненко напередодні доїхав до Чернігівської області, населеного пункту Кіпті, розвернувся і поїхав у зворотному напрямку на Київ. На це він витратив 22 години 30 хвилин. І ось останній етап – біг, але його аналогом для Олега Іваненка була дистанція на інвалідному візку – 42 кілометри він здолав за 10 годин 30 хвилин”, – додала Дворнікова.

Кореспондентка наголосила: “І коли Олег Іваненко подолав цю стрічку, коли він фінішував, чоловік був дуже щасливий, обіймався зі своїми батьками”.

Як вручали диплом та що робитиме український рекордсмен вже завтра, дивіться у прямому включенні з місця події:

Досягнення Олега Іваненка буде внесено до Книги рекордів України.

“5 канал”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*