Історії незламних: Владислав Горнодь – поліцейський-вибухотехнік (ВІДЕО)

Історії незламних: Владислав Горнодь – поліцейський-вибухотехнік (ВІДЕО). владислав горнодь, мвс, поліцейський-вибухотехнік, поранення, протезування

Історії незламних: Владислав Горнодь – поліцейський-вибухотехнік. владислав горнодь, мвс, поліцейський-вибухотехнік, поранення, протезування

Ще зі студентських років Владислав Горнодь прагнув допомагати людям. Тому після закінчення університету приєднався до правоохоронних органів. З часом чоловіка зацікавила вибухотехнічна служба. Пояснює, що це саме та робота, яка захищає людей від небезпечних предметів.

Після повномасштабного вторгнення разом зі своїми колегами він працював на деокупованих територіях, де брав участь у розмінуванні.

Він розповідає, що до повномасштабної війни брав участь у багатьох змаганнях, вигравав чемпіонат України, Європи та світу. Але найважливішою для Владислава стала перемога на Чемпіонаті світу з комбат ІСО у жовтні 2022 року.

«Чемпіонат проходив в Угорщині вже під час повномасштабного вторгнення. Поїхав на змагання під час ротації. Готувався між поїздками на розмінування. Але це не завадило мені здобути омріяну перемогу. Я пишаюся тим, що зміг продемонструвати, що в такий важкий час честь нашої країни можна відстоювати не лише на полі бою, але і на спортивній арені», – підкреслює ветеран.

Пригадуючи перші місяці після повномасштабного вторгнення, Владислав зауважує, що його найбільше вразило те, як згуртувався український народ для перемоги. На його думку, дуже важливо, що люди не залишилися байдужими, а допомагають один одному.

«Державна нагорода «За мужність» ІІІ ступеня моє найбільше досягнення. Цю нагороду я отримав на День поліції від Президента України Володимира Зеленського. Мене мотивує, що мій приклад може надихати інших людей. Коли ти знаєш, що твій приклад є стимулом для інших, ти ставиш перед собою мету і йдеш тільки вперед», – ділиться Влад.

Історії незламних: Владислав Горнодь – поліцейський-вибухотехнік. владислав горнодь, мвс, поліцейський-вибухотехнік, поранення, протезування

У грудні 2022 року під час роботи на звільненій Харківщині вибухотехнік наступив на протипіхотну міну і отримав серйозне поранення, яке призвело до втрати кінцівки.

«Реабілітацію я проходив в декілька етапів протягом 5 місяців. Починав в Україні та Угорщині, а закінчував реабілітацію та протезування у Сполучених Штатах. Після реабілітації почуваюся добре. Повернувся до колишнього життя: працюю у системі МВС, допомагаю постраждалим та їхнім сім’ям. Так само займаюся спортом у вільний час», – говорить Владислав.

Він радить усім військовим, які повертаються з фронту, також ставити перед собою цілі та впевнено досягати їх: «Своїм прикладом ми можемо показувати, що життя після поранення не змінюється в гіршу сторону. Воно може змінюватися тільки в кращу. Головне – мати бажання, ставити перед собою цілі та наполегливо йти до них».

“Владислав Горнодь – поліцейський-вибухотехнік. Розміновував деокуповані території. Під час робіт на Харківщині отримав серйозне поранення. Зараз працює у системі МВС, допомагаючи постраждалим від війни та їхнім сім’ям”, — написав про незламного захисника у своєму Telegram-каналі Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.

Міністр додав, що соціальний захист працівників системи МВС, їхня реабілітація після поранень — питання, які постійно у фокусі нашої уваги. Піклуємося про тих, хто захищає країну.

Департамент комунікації МВС України

МВС України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*