“На допитах тримався нормально, але були три болючі теми” – партизан Жемчугов розповів про полон (ВІДЕО)

“На допитах тримався нормально, але були три болючі теми” – партизан Жемчугов розповів про полон (ВІДЕО). володимир жемчугов, партизан, полон, інвалід, інвалідність, tree, grass, outdoor, person, clothing, standing, hiking, man, golf, shirt. A person standing on top of a grass covered field

“На допитах тримався нормально, але були три болючі теми” – партизан Жемчугов розповів про полон. володимир жемчугов, партизан, полон, інвалід, інвалідністьЛуганський партизан Володимир Жемчугов розповів Gazeta.ua подробиці перебування в полоні бойовиків.

“Перші два місяці ночами ридав у подушку. На допитах тримався нормально, але були три болючі теми: моя інвалідність, те, що мене залишила сім’я і залишила Україна. Коли їх зачіпали, у мене текли сльози. Не міг нічого з собою вдіяти. На інші питання піднімав голову на голос “слідчого”: “Так, я луганський партизан українського підпілля. Ви – окупанти і зрадники”. Не боявся.

За два місяці відчуття, що я – інвалід, відійшло на другий план. Залишилося головне – що українець. Представник народу, який став проти Росії. Поранені козаки приходили подивитися на мене. Дивувалися, що я не військовий, не маю соціальних гарантій. Усіх найперше цікавили гроші”, – сказав він.

Володимир Жемчугов перед тим, як потрапив у полон, був важко поранений. Втратив обидві руки і зір. Звільнили його 17 вересня 2016-го.

Сергій Демчук, відео: Анатолій Гаєвський, фото: Тарас Подолян

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*