Нікому не потрібна. У нелюдських умовах живе інвалід першої групи – Олена Ференц на Рахівщині (ВІДЕО)

Нікому не потрібна. У нелюдських умовах живе інвалід першої групи – Олена Ференц на Рахівщині (ВІДЕО). олена ференц, рахівщина, допомога, хатина, інвалідність, human face, screenshot, person, smile, clothing, woman. A group of people looking at a laptop

Хатина 53-річної жінки більше схожа на хлів. Вона розвалюється на очах!

Олена народилася в багатодітній сім’ї – де семеро дітей, вона найстарша і попри те що з дитинства мала другу групу інвалідності майже сама виняньчила шістьох молодших. У цю хатинку переїхала жити 20 років тому. Олені було 33, коли вона вийшла заміж за 66-річного Василя – розповідає донька чоловіка – Марія.

Дочка до матері приїжджає зрідка, тож опікується Оленою – нерідна донька, Марія, яка живе поруч – хата в хату, та Олену до себе взяти не може.

Допомогти, каже Марія, не можуть і рідні брати та сестри Олени, бо в кожного з них свої родини та проблеми. Зверталися по допомогу і в міську раду – там виділяли раз у рік 500 гривень. У службі соціального захисту кажуть, усім, чим можуть – допомагають.

Сусіди розповідають про Олену лише хороше, кажуть вона дуже добра, світла та щира людина яка багато чого в житті пережила, щонеділі жінка ходить до церкви, привітна і мила. Тож серце обривається у людей коли бачать як вона плаче.

«Телеканал Сіріус»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*