Рекордсмен з інвалідністю Богдан Чіпак встановлюватиме нове досягнення з відтискання

Рекордсмен з інвалідністю Богдан Чіпак встановлюватиме нове досягнення з відтискання. богдан чіпак, львів, відтискання, рекорд, інвалідність, outdoor, person, building, suit, smile, clothing, human face, street, man, tie. A man and a woman standing in front of a building

Рекордсмен з інвалідністю Богдан Чіпак встановлюватиме нове досягнення з відтискання. богдан чіпак, львів, відтискання, рекорд, інвалідність

У середу, 23 січня, у Львові у приміщенні СЗШ №92 відбудеться встановлення рекорду України з відтискання за 30 секунд. Нове максимальне досягнення планує показати Богдан Чіпак, який має I групу інвалідності опорно-рухового апарату. Так планує продемонструвати, що сили – безмежні, і навіть великі проблеми зі здоров’ям – не вирок, якщо є мета і наполегливість.

За словами Богдана Чіпака, складні травми він отримав після падіння з даху свого будинку. Йому діагностували перелом хребта та забій спинного мозку важкого ступеня. Лікарі боялися прогнозувати чи чоловік узагалі зведеться на ноги.

«Але завдяки підтримці моїх рідних, вірі у себе, у те, що знову зможу ходити, я досяг успіхів», – каже Богдан Чіпак.

Зокрема, головною його опорою є дружина Тетяна, з якою познайомився під час знімання в одній із телевізійних програм.

Богдан Чіпак займається стрільбою з лука, а також розробив власну методику вправ при порушеннях опорно-рухового апарату. Завдяки цьому він уже встановлював рекорди України. Зокрема, у вправі «скручування м’язів пресу». Також, Богдан є керівником ГО «Подаруй надію» на рідній Мостищині.

«Своїми досягненням, рекордами також хочу привернути увагу до проблем людей з інвалідністю. Мрію, щоб мої рідні Мостиська та інші міста стали комфортними і доступними для маломобільних груп населення», – додає Богдан Чіпак.

У Львові встановлення рекорду планує завершити флеш-мобом із відтискання на підтримку українських воїнів, до якого долучаться діти, молоді спортсмени, ветерани АТО.

«Так покажемо, що ми, українці, є незламні», – говорить Богдан.

Встановлення рекорду фіксуватимуть представники Книги рекордів України.

Подія відбудеться під патронатом керівника «Народної Самооборони» Львівщини Валерія Веремчука і представника ГО «Ветерани АТО за реальні зміни» Віталія Свінціцького.

«Я захоплююся такими людьми, як Богдан. Щирий, відкритий. Справжній воїн, який обрав своєю зброєю незламну силу волі. Це побратим по духу. Думаю, його приклад надихне багатьох ніколи не опускати рук, рухатися вперед попри всі труднощі. Це також чудовий взірець для молоді – як ставити перед собою цілі, вести здоровий спосіб життя, займатися спортом. Тож невипадково місцем встановлення рекорду ми обрали школу, аби діти на власні очі побачили, що багато речей, які видаються неможливими, – можливі», – говорить Віталій Свінціцький.

«Разом із колегами, волонтерами ми віддавна займаємося проблемами маломобільних груп населення. Зрештою, домоглися створення і ухвалення міської комплексної програми для їхньої підтримки. Ми хочемо, щоб Львів став відкритим і комфортним для людей з особливими потребами. Відповідно облаштований транспорт, ліфти у будинках, пандуси. Нам є чого навчитися у таких людей, як Богдан, чия наполегливість, бажання досягати успіху і розвиватися захоплюють. Тож впевнений, що цією акцією зможемо привернути увагу до справді важливого соціального питання, яке стосується кожного львів’янина», – коментує Валерій Веремчук.

Встановлення рекорду України з відтискання:

23 січня, середа, м. Львів, СЗШ №92 (вул. Шевченка, 390). Початок – 13:00. Детальніша інформація за тел.: 096-096-096-1 (Віталій)

Народний Контроль

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*