Сумчанин встановив рекорд, подолавши десятикілометрову дистанцію на інвалідному візку

Сумчанин встановив рекорд, подолавши десятикілометрову дистанцію на інвалідному візку. ігор лугина, напівмарафон sumy aіrport run, рекорд, спортсмен, інвалідний візок, sky, outdoor, road, bicycle, ground, land vehicle, vehicle, wheel, person, bicycle wheel. A group of people riding on the back of a bicycle

Сумчанин встановив рекорд, подолавши десятикілометрову дистанцію на інвалідному візку. ігор лугина, напівмарафон sumy aіrport run, рекорд, спортсмен, інвалідний візок

17 листопада сумчанин молодший сержант Ігор Лугина під час напівмарафону Sumy aіrport run встановив рекорд, подолавши на інвалідному візку дистанцію в 10 км лише за допомогою сили рук.

Під час проходження шляху чоловік виконував вправи програми Crossfit.

Глядачі й учасники забігу вітали спортсмена гучними оплесками, підбадьорювали протягом усієї дистанції, а на фініші зустрічали як героя.

Десятикілометрову дистанцію Ігор Лугина подолав за 1:45:22.

Диплом Книги рекордів України спортсмену вручив організатор забігу Віталій Івах.

Встановлення рекорду має на меті показати особистим прикладом іншим, що людина, інвалід І групи, пройшовши пекло війни, прагне до повноцінного життя.

Для Ігора Лугини це не перший марафон, він активно бере участь і в змаганнях з армреслінгу, «Сили нації» та інших.

«Для мене це можливість показати сумчанам та іншим людям, що такі люди на візку повинні жити, продовжувати себе показувати. Не дивлячись ні на що брати участь в усьому, мати хобі. Життя на цьому не закінчується. Треба жити не дивлячись ні на що», – говорить рекордсмен і зауважує – на досягнутому не зупинятиметься. Його мета – 21 км.

Інформаційний портал Сумської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*