У п’ятницю в Києві відкриється виставка заслуженого художника України Олександра Дорошенка

У п’ятницю в Києві відкриється виставка заслуженого художника України Олександра Дорошенка. київ, олександр дорошенко, виставка, художник, інвалідність

У п’ятницю в Києві відкриється виставка заслуженого художника України Олександра Дорошенка. київ, олександр дорошенко, виставка, художник, інвалідність

13 грудня о 17:00 в галереї “Митець” за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 12 відбудеться відкриття виставки заслуженого художника України, члена Національної спілки художників Олександра Дорошенка, інформують “Українські Новини”.

Ще в дитинстві в далекому 1977 році в результаті важкої травми хребта в Олександра відмовили ноги, частково руки, він отримав інвалідність 1 групи і з того часу вимушений пересуватись на інвалідному візку. Унікальність цієї людини в тому, що не зважаючи на труднощі, з якими довелось зіткнутись ще за радянського періоду, Олександр зумів втілити в життя свою дитячу мрію – стати художником. Задля цього він закінчив Республіканську художню середню школу імені Тараса Шевченка, згодом вступив до Державного художнього інституту (нині – Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури) і з успіхом закінчив навчання. Потім, відзначаючи його високий професійний рівень, Олександра прийняли до Національної спілки художників України. А через кілька років, у 2002 році, враховуючи значний вклад в розвиток українського національного мистецтва і культури, указом Президента України Олександру Дорошенку присвоєно звання заслуженого художника України.

В творчому доробку талановитого митця більше 2 тис. неповторних живописних творів, які розійшлися по всьому світу, численні виставки в нашій країні і за кордоном, в тому числі участь в культурній програмі України на Олімпійських іграх в Афінах в 2004 році. Грамоти, подяки, відзнаки… Та головне не це. Працьовитість Олександра Дорошенка, нестримна енергія, самовідданість у досяганні мети, бажання жити і творити може стати наочним прикладом для багатьох людей у наші непрості часи. Особливо, для наших поранених і скалічених воїнів, захисників України, які повернулися з фронту і не знають, що робити і як жити далі.

На виставці будуть представлені роботи останніх років. Тут і Майдан “Революції гідності”, буремні події на Донбасі, і просто живописні натюрморти, а також мальовничі пейзажі нашої рідної землі – України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*