Унікальна акція: 16-річний інвалід війни Микола Нижниковський хоче переплисти Дніпро

Унікальна акція: 16-річний інвалід війни Микола Нижниковський хоче переплисти Дніпро. дніпро, микола нижниковський, вибух, кінцівка, снаряд

Унікальна акція: 16-річний інвалід війни Микола Нижниковський хоче переплисти Дніпро. дніпро, микола нижниковський, вибух, кінцівка, снарядМикола Нижниковський збирається здійснити справжній спортивний подвиг

24 серпня 2015 року Микола підірвався на артилерійському снаряді біля Маріуполя, повідомляє «Главком»

30 липня о 12:00 у Києві пройде унікальний захід: 16-річний інвалід війни Микола Нижниковський, що втратив обидві ноги та руку внаслідок вибуху військового снаряду, та який тренується у рекордсмена світу з плавання Олега Лісогора, перепливе річку Дніпро в районі Пішоходного мосту.

В день Незалежності України, 24 серпня 2015 року, Микола (11 років) та його молодший брат Данило підірвалися на артилерійському снаряді біля Маріуполя. Данило тоді загинув, а Микола, окрім втрати трьох кінцівок, отримав численні травми обличчя, зубів, очей та інших органів й частин тіла.

Завдяки волонтерам Миколу прооперували в Канаді, де він проходив реабілітацію під патронатом прем’єр-міністра Канади Джастіна Трюдо та двічі зустрічався з ним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*