Відомий спортсмен-візочник має намір переплисти Босфор

Відомий спортсмен-візочник має намір переплисти Босфор. босфор, олег іваненко, проект, спортсмен, інвалід, person, outdoor, clothing, group, smile, bicycle wheel, posing, sports equipment, people, man. A group of people posing for the camera

Відомий спортсмен-візочник має намір переплисти Босфор. босфор, олег іваненко, проект, спортсмен, інвалід

Відомий спортсмен, перша у світі людина на інвалідному візку, яка подолала дистанцію тріатлону Ironmаn, Олег Іваненко у липні планує переплисти пролив Босфор.

Про це він повідомив Укрінформу.

«Це не перший мій великий проект, але в певному сенсі це – один із завершальних великих проектів. Я вирішив зупинитися саме на Босфорі, тому що реалізувати цей проект там з урахуванням моєї травми більш реально. Босфор годин за 10 перепливу», – сказав Іваненко.

У чоловіка не працюють спина, ноги, тріцепси, не рухаються пальці, тому дистанцію він проходитиме завдяки зусиллям біцепсів, м’язам кистей рук і сили волі.

Спортсмен повідомив, що 17 червня у Києві він проведе тренувальний заплив на Дніпрі. Іваненко каже, що Дніпро переплисти йому нескладно, але тренування буде проходити вздовж річки. Сам заплив триватиме до 4-5 годин. За цей час Іваненко має намір подолати 7-8 км. Стартує тренувальний заплив о 10 годині 17 червня біля Мосту метро на Лівому березі.

Заплив через Босфор відбудеться у липні.

Іваненко також розповів, що спорт не залишатиме, але зосередиться на проектах менших масштабів. Крім того, він планує активніше займатися політичною кар’єрою та громадською діяльністю. Вже зараз Іваненко реалізує числені соціальні, суспільні проекти. З 2015 року він є депутатом Київської обласної ради. Наразі він потрапив в ТОП 100 проекту “Нові лідери”, задекларувавши ініціативу з аудиту системи охорони здоров’я, що дасть змогу оптимізувати роботу закладів охорони здоров’я.

Олег Іваненко – спортсмен, лауреат премії «Гордість країни», багаторазовий рекордсмен України і світу, голова наглядової ради національного проекту «Книга рекордів України». Очолює громадську організацію, що об’єднує інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату.

У 2017 році Іваненко встановив рекорд України, за 35 годин без сну подолавши 228 км тріатлону Ironman.

Фото: fakty.ua

Укрінформ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*