Навіть попри те, що Віталію Мізіну ампутували праву руку та ногу, цей герой навчився плести браслети з паракорду… однією рукою! Вироби Віталія вже носять більше тисячі українців по всій Європі
А як турбота коханої буквально витягнула його з того світу, розповідає ШоТам.
Коли після ракетного удару Віталія привезли до реанімації, єдиною хто вірив, що він виживе, була дружина Юлія.
Я йому кажу: «Зайчику, я тебе так люблю». Хороше завжди було в голові, тому що нам треба був тато. Ми не могли по-інакшому — Юлія Мізіна, дружина Віталія
Йому довелося ампутувати праву руку та ногу, але він не лише відновлюється, а й перетворив хобі на заробіток!
Чоловік однією рукою плете браслети, які замовляють українці з різних куточків Європи!
До повномасштабного вторгнення Віталій працював таксистом, а тоді вступив до лав ЗСУ. Встиг прослужити лише місяць, а далі — ракетний удар по навчальному центрі в Десні, де був Віталій. Чоловік опинився в самому епіцентрі пожежі. Він буквально горів заживо.
У такі моменти ти не можеш більше ні про що думати. Там завжди одразу про те, чого ще б хотілося, чого такого ти не зробив. Це знаєте, як все життя перед очима пропливає — Віталій Мізін, ветеран.
Рятувальники витягнули Віталія з вогню, але 60% його тіла були вкриті опіками. Стан чоловіка був украй важкий. Він переніс 10 операцій та ампутацію правих кінцівок. Але з перших днів поруч була Юля, і навіть без свідомості Віталій відчував підтримку коханої.
Просто я спав, а вона біля мене сиділа, за руку брала, і мені було добре — Віталій Мізін, ветеран.
Я його взяла за руку. У нього тоді всі показники почали пікати, оці датчики. Я дивлюсь — його отак трусить. Тоді вже просто так притулилася до нього: я ж його обіймала, гладила — Юлія Мізіна, дружина Віталія.
Віталія рятували медики в Києві, потім у Львові, а влітку його перевезли до Фінляндії. Чоловік був між життям і смертю, але Юля вірила, що все буде добре. Віталію робили численні пересадки шкіри й боролися з інфекцією. І за 4 місяці диво сталося — Віталій почав повертатися до життя.
Проходити тяжку реабілітацію допомагала родина. Він наново вчився ходити разом з молодшим сином.
Віталік тоді ставив парі, хто з них перший піде — Віталік чи малий? Ну, Віталік його перегнав — Юлія Мізіна, дружина Віталія.
Щоб морально підтримати чоловіка, Юля згадала про його хобі — плетіння з паракорду.
Він так каже: «Це ж уже не сплету нічого». А я кажу: «Давай, спробуємо просто зі шнурків» — Юлія Мізіна, дружина Віталія.
Коли Віталію однією рукою вдалося сплести перший виріб, він загорівся й почав плести ще.
Якось Юля виклала роботи Віталія в соціальній мережі й була вражена реакцією читачів.
Ми навіть не думали продавати — ми просто думали, щоб він чимось займався. А потім хтось спитав, чи можна це купити. Потім, на наступний день, я відкрила, і таких повідомлень там 300 чи 200 штук. Ми вирішили, що так, варто спробувати — Юлія Мізіна, дружина Віталія
Тепер він виготовляє підвіски в машину, брелоки, темляки на ніж. На один виріб може йти до 3 годин.
Спробуйте зробіть це однією рукою. Просто спробуйте. І це не цінність браслета, а цінність саме сили й терпіння, і натхнення робити цей браслет — Віталій Мізін, ветеран
Це може бути українська символіка або якісь приколи: міньйони, собаки чи там якісь черепки, шоломи — Юлія Мізіна, дружина Віталія Я б краще не сказав. Віталій Мізін, ветеран.
Вироби вже замовили більше тисячі українців з різних куточків Європи, а ще вони полюбилися фінам.
Віталік придумав браслет єдності: так, де з одної сторони український прапор, а з іншої — фінський. І намистинка: «Завжди разом» або тризуб — Юлія Мізіна, дружина Віталія
Ми запустимо такі браслети: «Україна — Німеччина», «Україна — Італія» — Віталій Мізін, ветеран.
Попереду ще тривала реабілітація, але поруч з Віталієм його родина й третій син, який нещодавно народився.
Віталій та Юля мріють повернутися додому та заснувати бренд аксесуарів, де працюватимуть ветерани.
Усім військовим, які пережили травму, Віталій радить дати час тілу, щоб відновитися.
Марина Конопльова