Волинянка Ксенія Токар перемогла на Кубку світу з пауерліфтингу (ВІДЕО)

Волинянка Ксенія Токар перемогла на Кубку світу з пауерліфтингу (ВІДЕО). дцп, ксенія токар, кубок світу, пауерліфтинг, спортсменка

Волинянка Ксенія Токар перемогла на Кубку світу з пауерліфтингу. дцп, ксенія токар, кубок світу, пауерліфтинг, спортсменка

Після перемоги в Манчестері на Кубку світу з пауерліфтингу серед спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату додому повернулася молодіжна збірна України. У її складі виступила вихованка обласної дитячо-юнацької школи інвалідів Ксенія Токар. Дівчина була кращою серед спортсменок у ваговій категорії до 41 кг. В її активі титули чемпіонки Європи та світу серед юніорок. 18-річна Ксенія Токар перемогу на Кубку світу, каже, оцінює, як черговий крок до здобуття медалі на Паралімпійських іграх, інформує Суспільне.

Волинянка Ксенія Токар перемогла на Кубку світу з пауерліфтингу. дцп, ксенія токар, кубок світу, пауерліфтинг, спортсменкаВолинянка Ксенія Токар на Кубку світу з пауерліфтингу. UA.Волинь

Переможниця Кубка світу з пауерліфтінгу Ксенія Токар: “Чотири роки підготовки ще в мене є до наступної Паралімпіади. Я буду тренуватися, думаю, що попаду. Будемо старатися робити все якнайкраще”.

Втрапити на Паралімпіаду в Токіо через Кубок світу, розповідає Ксенія, не вдалося, незважаючи на перемогу. Її наставник Валерій Дружинович говорить: спортсменка має характер і продовжує йти до цілі.

Заслужений тренер України Валерій Дружинович: “Ксеня була готова на 72-75 кілограмів. А результат отримала набагато менший, бо із трьох спроб лише одну зарахували. І це не тільки щодо Ксенії, а й усіх її суперниць. Судді дуже суворі. Ми будемо готуватися вже на Париж. Хоч вона й стала позаминулого року чемпіонкою Європи серед спортсменок з ДЦП до 20-ти років. Зараз їй 18. Минулого року вона стала чемпіонкою світу в Казахстані. У нас такий вид спорту, що результати будемо чекати з досвідом”.