Втратив кінцівку, але не жагу до життя: історія піротехніка з Рівненщини

Втратив кінцівку, але не жагу до життя: історія піротехніка з Рівненщини. михайло марчук, поранення, протез, протезування, піротехнік

Втратив кінцівку, але не жагу до життя: історія піротехніка з Рівненщини. михайло марчук, поранення, протез, протезування, піротехнік

Михайло Марчук – головний майстер сержант ГУ ДСНС у Рівненській області. Розпочав службу ще у 2006 році. А після початку повномасштабного вторгнення брав участь у розмінуванні деокупованих населених пунктів.

29 жовтня 2022 року – цей день Михайло вважає своїм другим днем народження. Група саперів вийшла працювати на мінне поле поблизу села Тетянівка Краматорського району. Команда звично підготувалась, одягнула необхідне екіпірування і рушила на пошук вибухових боєприпасів. Майже одразу пролунав вибух – здетонувала міна. Михайло отримав серйозне поранення. Незважаючи на це, самостійно наклав турнікети і чекав на допомогу.

Спочатку Слов’янськ, потім Краматорськ, далі клініка Мечникова в Дніпрі. На жаль, поранену ногу зберегти не вдалося – лікарі виконали операцію з протезування.

Михайло звик долати перешкоди, тож почав звикати до протезу. Дуже хотів повернутись у професію. Колеги підтримали його і вже незабаром чоловік отримав нову посаду – начальника навчального поля. Тепер передає досвід молодшому поколінню.

«Головне – долати страх. Концентруватися на тому, що робиш. І пам’ятати про відповідальність та обережність. У нашій роботі це дуже важливо, адже ворог іноді досить далеко, а його пастки на кожному кроці», – ділиться Михайло Марчук.

Інформаційний Потік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*