Warrior Games: Ігор Галушка представить Україну на міжнародних змаганнях ветеранів (ВІДЕО)

Warrior Games: Ігор Галушка представить Україну на міжнародних змаганнях ветеранів (ВІДЕО). warrior games, ігор галушка, ігри воїнів, ветеран, змагання

Warrior Games: Ігор Галушка представить Україну на міжнародних змаганнях ветеранів. warrior games, ігор галушка, ігри воїнів, ветеран, змаганняФото: Facebook Warrior Games: Team Ukraine

Українські ветерани вперше візьмуть участь в американських “Іграх воїнів”, які пройдуть з 12 по 22 вересня у США. До складу української команди увійшли представники Національної збірної України “Ігор нескорених”. А також ветерани та ветеранки, які витримали національний відбір.

Про це йдеться у сюжеті “Прямого”.

До команди українських ветеранів потрапив 25-річний ветеран зі Львова Ігор Галушка, якого під час Революції гідності називали ”янголом Інститутської” за сміливість. Згодом Ігор пішов на фронт добровольцем та мусив боротися за життя після важкого поранення у боях під Мар’їнкою. Три роки Ігор займався з тренером. Пройшов чимало курсів реабілітації.

Ігор неодноразово був фіналістом “Ігор нескорених”. А тепер хлопець представлятиме Україну на міжнародних змаганнях ветеранів у США, де кожен учасник міг обрати дисципліну, в якій хоче виступати. Галушка вибрав веслування на тренажері. В майбутньому хлопець хоче допомагати у реабілітації таким військовим як і він.

“Я б з радістю навчив і показав своїм побратимам чи людям з інвалідністю, що це можна робити просто щось чимось заміняти” – каже хлопець. До слова, підопічний Ігоря – Іван займається лише кілька місяців. Однак, під наглядом тренера, вже досяг значних спортивних успіхів.

До складу національної команди, яка представлятиме Україну увійшло п’ятеро ветеранів АТО/ООС з Львівщини. Ігри Воїнів “Warrior Games” це адаптивні змагання для ветеранів, які отримали поранення або захворіли під час виконання бойових завдань. Міністерство оборони США організовує цей захід вже восьмий рік поспіль. Цьогоріч він проходитиме 12 вересня в Орландо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*