“Життя – найцінніше”: 19-річний військовий ЗСУ залишився без ніг та руки, але вже освоює протези і мріє працювати військовим психологом

“Життя – найцінніше”: 19-річний військовий ЗСУ залишився без ніг та руки, але вже освоює протези і мріє працювати військовим психологом. данило мельник, військовослужбовець, поранення, протез, реабілітація

“Життя – найцінніше”: 19-річний військовий ЗСУ залишився без ніг та руки, але вже освоює протези і мріє працювати військовим психологом. данило мельник, військовослужбовець, поранення, протез, реабілітаціяДанило Мельник втратив дві ноги та руку через війну

19-річний український військовослужбовець Данило Мельник, який зазнав жахливих осколкових поранень рук та ніг, зараз проходить інтенсивну реабілітацію з двома новими штучними ногами в лікарні в Києві. Хлопець не втрачає оптимізму та будує плани на майбутнє.

“Життя дуже цінне. Мені достатньо бути живим. Я можу рухатися. Я почуваюся чудово”, – сказав він ABC News.

Зазначається, що Данило під час повномасштабного вторгнення РФ в Україну був курсантом військової академії, втім, вже за декілька днів приєднався до 14-ї бригади української армії.

“7 березня його підрозділ їхав у колоні українських військових під Києвом, коли потрапив під обстріл росіян і Мельник отримав жахливі осколкові поранення рук і ніг”, – розповіли журналісти.

Попри важке поранення, він прожив два дні, поки не був схоплений російськими військами. Данило проходив лікування в російському польовому госпіталі, а потім був переведений до військових госпіталів Росії. Лише згодом Мельник зміг повернутися в Україну під час обміну полоненими.

19-річному хлопцю ампутували ліву руку в Росії, а обидві ноги довелося ампутувати вже в Україні. У своєму коментарі для журналістів Данило розповів, що мріє використовувати свій сталевий дух, щоб допомагати іншим, і хоче стати військовим психологом.

Максим Карпенко

UAportal

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*