У Шаргородському районі поліція затримала псевдолікаря, яка за 6 500 гривень обіцяла виготовити посвідчення особи з інвалідністю

Працівники шаргородської поліції затримали зловмисницю, яка біля місцевої лікарні виманювала гроші у довірливих людей. Жінка представлялась лікарем медико-соціальної експертної комісії та за гроші пропонувала виготовлення посвідчення особи з інвалідністю. Вартість такої «послуги» жінка оцінила в 6 500 гривень.

Детальніше…Додати коментар (0)

Житель Сваляви бореться за права людей з інвалідністю на пільговий проїзд (ВІДЕО)

Права людей з інвалідністю на пільгові перевезення автотранспортом відстоює свалявчанин Василь Шетеля з 2106 року. Маючи посвідчення інваліда ІІ групи, чоловік і досі їздить автобусом за повну вартість квитка. А як же конституція України, конвенція про права інвалідів, закони?

Детальніше…Додати коментар (0)

Керівництво ОТГ Дніпропетровщини буде навчатися поводженню з людьми, які мають інвалідність (ВІДЕО)

«У Дніпрі пройдуть інформаційні тренінги по принципам універсального дизайну та роботі з людьми з інвалідністю», — про це у прес-центрі Відкритий розповіли організатори заходу.

Детальніше…Додати коментар (0)

«Мы хотим донести людям, что у всех есть равные возможности», – Total Answer Dance (ВИДЕО)

Современная хореография, волнение и радостные лица детей – так прошло первое занятие в новом инклюзивном танцевальном зале Total Answer Dance. Вместе с хореографом здесь преподают участницы одноименного танцевального коллектива, ученицы “Регионального центра профобразования инновационных технологий строительства и промышленности”.

Детальніше…Додати коментар (0)

Дівчина, яка має крила

Ми зустрілись із Юлею Ресенчук в торгівельному центрі, пили каву і багато сміялись. Вона, дівчина на візку, виявилась надзвичайно життєрадісною та цілеспрямованою. Колись аварія розділила все на «до» та «після», позбавила здатності ходити та натомість подарувала «крила». Сьогодні Юля щаслива дружина, громадський діяч з питань людей з обмеженими можливостями…

Детальніше…Додати коментар (0)

“Мне поставили диагноз “болезнь Бехтерева”, но это – не приговор”: интервью с реабилитологом Ириной Бублик

Ирине Бублик врачи поставили диагноз анкилозирующий спондилоартрит (болезнь Бехтерева) девять лет назад. Сначала у девушки начали болеть колени и поясница, потом Ирине стало трудно ходить. При этом заболевании межпозвоночные суставы воспаляются и срастаются, в результате позвоночник теряет гибкость, а движения становятся ограниченными.

Детальніше…Додати коментар (0)

Нікому не потрібна. У нелюдських умовах живе інвалід першої групи – Олена Ференц на Рахівщині (ВІДЕО)

Хатина 53-річної жінки більше схожа на хлів. Вона розвалюється на очах!

Олена народилася в багатодітній сім’ї – де семеро дітей, вона найстарша і попри те що з дитинства мала другу групу інвалідності майже сама…

Детальніше…Додати коментар (0)

Інклюзивно-ресурсний центр надаватиме послуги не лише дітям Вінниці, а й сусідніх об’єднаних громад

Восени минулого року у Вінниці було створено інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими освітніми потребами. Це перший подібний заклад у місті. Він розташований по вул. Келецькій,59, де нещодавно було завершено реконструкцію приміщення та облаштовано усім необхідним устаткуванням. Тут з дітьми займаються психологи, логопеди та дефектологи.

Детальніше…Додати коментар (0)