Полтавська влада планує встановити звукові світлофори для сліпих у 2014 році

1 03 9512548 2. вадами зору, сліпих

  1 03 9512548 1
У Полтаві встановлять 4 знаки по типу 7.16 «Сліпі пішоходи» в місцях проживання осіб з вадами зору | Фото: pdd.ua

Хоча такі плани озвучувалися ще у 2011 році

У Полтаві протягом 2014 року нарешті збираються профінансувати встановлення звукового обладнання для сліпих на перехрестях містах. Про це йдеться у Програмі соціально-економічного розвитку Полтави на 2014 рік. Так, враховуючи пропозиції Українського товариства сліпих в поточному році передбачено фінансування в розмірі 20 тис.грн на встановлення звукових світлофорів на перехрестях вул. Фрунзе, зуп. Чапаєва, вул.Кагамлика та вул.Матросова, вул.Великотирновська в районі Автовокзалу. Комунальне підприємство «ПМШЕД» вже уклало договір з ТОВ «Система-сервіс» на придбання звукового обладнання.

Також у програмі відзначається, що при проведенні капітальних ремонтів вулично-дорожньої мережі на вул. Залізна, Енгельса, Лідова та Р.Кириченко вже встановлено дорожній знак по типу 7.17 «Інваліди» (в місцях для стоянок транспортних засобів осіб з обмеженими фізичними можливостями у кількості 4 шт.) та по типу 7.16 «Сліпі пішоходи» (в місцях проживання осіб з вадами зору — 4 шт.).

До речі, Полтавська ОДА ще у 2011 році рекомендувала Полтавському міськвиконкому «вирішити питання встановлення звукових світлофорів на місцях перетину магістралей пішохідними переходами у Полтаві для безпечного руху людей з вадами зору у термін до 25 січня 2012 року. В першу чергу забезпечити звуковим світлофором пішохідний перехід на зупинці громадського транспорту «вул. Фурманова».

Ян Пругло

«Полтавщина»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*