У Житомирській облдержадміністрації розглянули проблемні питання інвалідів

1 30 2 10885 2. доступності, обмеженими фізичними можливостями, інвалідів

  1 30 2 10885 1

27 травня заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута та директор департаменту праці та соціального захисту населення Галина Корінна провели засідання обласного комітету для забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

У засіданні також взяли участь заступники голів райдержадміністрацій та міських голів, голови Корольовської та Богунської районних рад м. Житомира, представники громадських організацій інвалідів та засобів масової інформації.

На порядок денний винесено такі питання: стан виконання заходів щодо забезпечення доступності об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури у м. Бердичеві, м. Новограді-Волинському та в Андрушівському районі; здійснення громадського моніторингу доступності об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури для людей з інвалідністю в області; забезпечення доступності для осіб з інвалідністю до Житомирського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів; робота Коростенського районного комітету доступності та створення безперешкодного доступу для осіб з обмеженими фізичними можливостями в Коростенському районі тощо.

За результатами обговорення члени обласного комітету, взявши до уваги пропозиції представників громадських організацій, ухвалили ряд питань для спільного вирішення на обласному, районному та місцевому рівнях щодо створення сприятливих умов для життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями, зокрема щодо облаштування пішохідних переходів та місць для паркування транспорту; забезпечення вільного доступу до житлових приміщень, державних установ, об’єктів культури інвалідів на візках; організації перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями в міському пасажирському транспорті та інше.

Житомирська обласна державна адміністрація +ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*