Для запоріжців з вадами зору встановлюють звукові світлофори

1 17 1 foto 1 2. світлофорних об’єктів

 1 17 1 foto 1

Стан обладнання пристроями зі спеціальними звуковими сигналами світлофорних об’єктів розглянуто на засіданні комітету доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, яке провела заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко.

– Інваліди або ж люди з обмеженими можливостями, як прийнято називати цю категорію людей у Європі, є повноцінними членами суспільства. Однак часто їх права порушуються більше, ніж права інших людей. Це не повинно залишатися без уваги, оскільки демократичне суспільство не сприймає дискримінації за будь-якими ознаками. Запорізькою обласною державною адміністрацією продовжується робота щодо забезпечення безперешкодного доступу маломобільних груп населення до об’єктів громадського та цивільного призначення, – зазначила Зінаїда Бойко.

За інформацією в.о. директора Департаменту інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради Віктора Хоцького, в Запоріжжі діє програма розвитку інфраструктури, яка передбачає обладнання пристроями зі спеціальними звуковими сигналами світлофорних об’єктів для людей із вадами зору. Наразі звукове обладнання встановлено на 48 світлофорах, проте працює з них 34. За його словами, у цьому році будуть замінені не працюючі світлофори та встановлені нові світлофорні об’єкти. Один такий пристрій коштує близько 3,5 – 4 тис. грн.. На обладнання світлофорів звуковими пристроями буде спрямовано в межах 170-200 тис. грн..

Як підкреслила Зінаїда Бойко, необхідно провести моніторинг обладнання спеціальними звуковими сигналами світлофорних об’єктів у м. Запоріжжі із залученням громадських організацій. А також до листопада поточного року обладнати інші світлофори звуковими сигналами.

 1 17 1 foto 2

 1 17 1 foto 3

 1 17 1 foto 4

 1 17 1 foto 5

 1 17 1 foto 6

 1 17 1 foto 7

Управління у справах преси та інформації

Запорізька обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*