Соціальні послуги особам з інвалідністю

1 17 2 19715 2. інвалідністю

 1 17 2 19715 1В приміщенні Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю. Цього дня зустрілися роботодавці, безробітні – інваліди, представники управління соціального захисту населення, відділу в справах сім’ї та молоді для надання допомоги щодо можливості працевлаштування осіб з інвалідністю.

В ярмарку взяли участь 20 роботодавців міста та району, які мають вакантні посади на своїх підприємствах. Це Інститут «Білоцерківцивільпроект», ТОВ «Біо-Альянс», КП «ВУЖКГ-1», ТОВ «Алавер-буд» та інші. Роботодавцями запропоновано 37 вакансій для осіб з інвалідністю. Насамперед, це вакансії, які не потребують значного фізичного навантаження та кваліфікації.

В пошуку роботи ярмарок відвідало 70 безробітних осіб та 25 чоловік зайнятого населення. Очікуване працевлаштування – 5 осіб. Претенденти на вільні робочі місця отримали інформацію про вакансії, умови праці, її оплату, графік роботи і запрошення на роботу. Серед пошукачів роботи більшість осіб мають вищу або неповну вищу освіту.

Про підсумки ярмарку вакансій для інвалідів говорили на засіданні «круглого столу» на тему: «Рівні права людей з інвалідністю». Засідання відкрила начальник відділу взаємодії з роботодавцями Вітковська О.Д., яка поінформувала присутніх про проблеми, які виникають при працевлаштуванні осіб з інвалідністю, про етику спілкування з працівниками з інвалідністю, особливості спілкування з такими працівниками, обов’язки роботодавців щодо забезпечення умов праці для працівників з інвалідністю.

Також було проаналізовано вакансії для осіб з інвалідністю (на сьогоднішній день пропонується 37 таких вакансій).

Білоцерківський МРЦЗ

Київський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*