Без бар’єрів: У Маріуполі розглянули питання створення доступних просторів

Без бар’єрів: У Маріуполі розглянули питання створення доступних просторів. мариуполь, взаємодія, доступність, проєкт, інвалідність

Без бар’єрів: У Маріуполі розглянули питання створення доступних просторів. мариуполь, взаємодія, доступність, проєкт, інвалідність

Заступники міського голови Олена Парамонова та Сергій Захаров зустрілися з представниками громадських організацій людей з інвалідністю. Вони обговорили механізм ефективної взаємодії при реалізації проєктів доступності та організації безбар’єрних просторів.

«Кожен житель повинен мати рівні можливості як до доступу громадського простору, так і до всіх послуг. Безбар’єрність – важливий крок до побудови сучасного європейського міста. Маріуполь працює над цим. Створення доступного середовища – одне з наших пріоритетних напрямів», – підкреслила Олена Парамонова.

З 2017 року в місті діє програма «Доступний Маріуполь». Її мета – створення доступного середовища для всіх жителів і їх рівноправної участі в житті міста. Всі капітальні ремонти закладів культури, освіти, спорту і адміністративних центрів проводяться з урахуванням всіх елементів доступності.

«Маріуполь повинен стати містом без бар’єрів. Ми не повинні знижувати темпи інклюзивно орієнтованих реконструкцій. Наша мета – разом з представниками організацій людей з інвалідністю зробити виконання цих робіт якісно та на 100% доступними для всіх наших жителів», – зазначив Сергій Захаров.

Зараз ведеться капітальний ремонт Центрів соціальної реабілітації дітей з інвалідністю в Центральному та Лівобережному районах. У них будуть створені умови безбар’єрності: внутрішні підйомники, інклюзивні дитячий майданчик і спорт зал, придбаний спеціально обладнаний автомобіль для перевезення дітей. Також, в цьому році відкриється перший в Донецькій області інклюзивний басейн олімпійського рівня «Нептун».

Нагадаємо, Маріуполь взяв курс на формування універсального публічного простору з рівним доступом для всіх жителів. В рамках ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів» міський голова Вадим Бойченко підписав Меморандум про розвиток безбар’єрної архітектури.

Офіційний сайт міської ради Маріупольської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*