Бути добру: Сергій Гайдай передав ключі від автомобіля для обслуговування людей з інвалідністю до Троїцького району

Бути добру: Сергій Гайдай передав ключі від автомобіля для обслуговування людей з інвалідністю до Троїцького району. луганщина, сергій гайдай, автомобіль, обслуговування, інвалідність

Бути добру: Сергій Гайдай передав ключі від автомобіля для обслуговування людей з інвалідністю до Троїцького району. луганщина, сергій гайдай, автомобіль, обслуговування, інвалідністьКлючі від цього автомобіля голова Луганської облдержадміністрації вручив 16 квітня головному лікарю комунального некомерційного підприємства «Троїцьке територіальне медичне об’єднання» Наталії Кайді.

«Такого спеціалізованого транспорту району не вистачало. Упевнений, це допоможе рятувати здоров’я та життя людей, – наголосив Сергій Гайдай. – Дякую за сприяння народному депутату Артему Дубнову».

Він висловив сподівання, що через деякий час на Луганщину надійде ще один такий автомобіль.

Наталія Кайда зауважила, що в районі цим спецтранспортом, пристосованим до потреб людей з інвалідністю, перевозитимуть також пацієнтів з інфарктами та інсультами, породіль та інших.

Також Сергій Гайдай зазначив, що через кілька тижнів в область буде доставлений обладнаний підйомником мікроавтобус. Його передадуть для потреб дітей з інвалідністю, які займаються спортом.

З відповідним проханням до очільника Луганщини звернулися у листопаді на першому після призначення на посаду особистому прийомі.

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*