Чиновник ДонОДА бідкається, що не виконується програма по забезпечення доступності людям з інвалідністю

Чиновник ДонОДА бідкається, що не виконується програма по забезпечення доступності людям з інвалідністю. донецька область, доступність, засідання, планування, інвалідність

Чиновник ДонОДА бідкається, що не виконується програма по забезпечення доступності людям з інвалідністю. донецька область, доступність, засідання, планування, інвалідність

У Слов’янську відбулося засідання обласного Комітету доступності. Присутні обговорювали проблеми доступу людей з інвалідністю до різних установ, комунальних закладів, відділень банків, лікарень, тощо. У Донецькій області існує програма по забезпеченню людям з особливими потребами доступності. Комітет опікується тим, щоб для людей з інвалідністю були побудовані пандуси, були зроблені спеціальні умови для людей з вадами зору та інше, повідомляють “Славянские ведомости”.

Як виявилось, як на обласному так і на місцевих рівнях заходи програми виконуються далеко не в повному обсязі. Посадовці самі признають це. Ось що заявив Василь Теклюк, в.о. начальника управляння містобудування та архітектури ДонОДА, заступник голови обласного Комітету доступності:

«Запланованих заходів на 2019 рок було виконано лише на 60% на місцевому рівні і 47% на обласному рівні. Ми вважаємо, що неякісно робиться саме планування. Плануємо ті об’єкти, які фактично не забезпечені джерелами фінансування».

У 2020 році комітет більш ретельно підійшов до планування і частина проектів, які б мали бути реалізовані у 2019 році перейдуть у поточний рік.

Створена інтерактивна карта, де можна з’ясувати які об’єкти мають обладнання для забезпечення доступу до послуг.

Александр Славянец

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*