ЦНАПи Вінниці продовжують створювати інклюзивні та зручні умови для отримання адміністративних послуг усіма громадянами

ЦНАПи Вінниці продовжують створювати інклюзивні та зручні умови для отримання адміністративних послуг усіма громадянами. вінниця, цнап, адміністративна послуга, відеозв’язок, інвалідність

ЦНАПи Вінниці продовжують створювати інклюзивні та зручні умови для отримання адміністративних послуг усіма громадянами. вінниця, цнап, адміністративна послуга, відеозв’язок, інвалідність

Вінниця продовжує створювати безбар’єрні умови в усіх секторах життєдіяльності міста. Не менш важливою є й сфера надання адміністративних послуг. ЦНАП «Прозорий офіс» Вінницької міської ради долучився до національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні. Зокрема, ця програма має на меті покращити надання послуг людям з інвалідністю.

Відтепер в усіх територіальних відділеннях та на віддалених робочих місцях ЦНАПу вінничанам доступна система відеозв’язку від Всеукраїнської громадської організації осіб з інвалідністю зі слуху «Українське товариство глухих». Вона дозволяє дистанційно спілкуватися з професійним перекладачем жестової мови.

У департаменті адміністративних послуг зазначають, що завдяки цьому нововведенню фахівці «Прозорих офісів» можуть безперешкодно консультувати людей, які спілкуються виключно мовою жестів. У такому випадку адміністратор, використовуючи спеціальний додаток на смартфоні, зв’язується із кваліфікованим сурдоперекладачем, який у режимі відеозв’язку допоможе провести розмову з відвідувачем.

«Ми продовжуємо впроваджувати заходи у цьому напрямку, оскільки для нас важливо і надалі створювати якісний та доступний сервіс для всіх жителів нашої громади», – зазначає директорка департаменту адміністративних послуг Ірина Копчук.

Вінницька міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*