У Центрі раннього втручання Другого медичного об’єднання Львова тепер користуються мобільною програмою, яка допомагає комунікувати людям з вадами мовлення. ГО «Говори» надали застосунок TippyTalk, покликаний дати можливість людям з вадами мовлення спілкуватися, долучатися до суспільного життя, навчатися і розвиватися.
Львівські ІТ-фахівці переклали застосунок українською та адаптували до використання на планшетах, до систем Android та iOS.
TippyTalk можна використовувати як генератор мовлення: невербальний користувач будує фразу, яку застосунок озвучує; а також як месенджер, щоб переписуватися з батьками, рідними, педагогами або ж друзями.
У Центрі раннього втручання Другого медичного об’єднання Львова проходять реабілітацію дітки з різними патологіями, в тому числі – з важкими мовленнєвими. З допомогою цього додатку фахівці Центру навчають дітей висловлювати свої думки та бажання, а також розвивають комунікацію дітей із затримкою мовленнєвого розвитку.
В Україні TippyTalk – перша спроба полегшити життя для тих, хто через певні причини не може говорити. ГО «Говори» працює для людей з аутизмом, вродженою чи набутою інвалідністю, психоемоційними розладами, а також для фахівців мови та мовлення, лікарів, освітян, соцпрацівників, ветеранів і їхніх сімей тощо.
Нагадаємо, Центр раннього втручання Другого медичного об’єднання Львова працює на вулиці Лемківській, 28. Контакти: +38 068 16 43 236.
Пресслужба ЛМР