Громадскість моніторить доступність пенсійних послуг для людей з особливими потребами

Громадскість моніторить доступність пенсійних послуг для людей з особливими потребами. доступність, особливими потребами, пенсійна послуга, перевірка, інвалідність, outdoor, clothing, person, door, bicycle. A man standing in front of a building

Громадскість моніторить доступність пенсійних послуг для людей з особливими потребами. доступність, особливими потребами, пенсійна послуга, перевірка, інвалідність

Доступність пенсійних послуг для громадян різних категорій, в тому числі і з обмеженими фізичними можливостями, — один з пріоритетів діяльності органів Пенсійного фонду України. Задля цього приміщення громадських приймалень облаштовуюся доступним заїздом для осіб на візках, а всередині самої будівлі забезпечується зручна навігація завдяки тактильним та візуальним позначенням — табличками з рельєфним нанесенням, використанням контрастних кольорів тощо.

Відповідність приміщень таким вимогам перевірили громадські активісти на Вінниччині та Буковині.

Вінниччина

Заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Лариса Дика та представниця міського центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями “Гармонія Сюзанна Жуковська провели аудит доступності приміщення відділу обслуговування громадян Хмільницького об’єднаного управління Фонду в області.

В ході перевірки, Сюзанна Жуковська оглянула облаштування пандусу, зали обслуговування громадян, туалетної кімнати, наявність тактильних покажчиків та інформаційних матеріалів, надрукованих шрифтом Брайля для людей з порушенням зору.

Послуги мають стати доступними для будь-якого клієнта, в тому числі і для осіб з інвалідністю, — зазначає Лариса Дика.

Загалом, у Вінницькій області на обліку перебуває понад 102 тис. пенсіонерів, які є отримувачами пенсії по інвалідності.

Буковина

Позитивний відгук про якість та доступність пенсійних послуг для осіб з інвалідністю надала і представник громадської організації “Захист” Марія Нікітіна під час відвідування Вижницького управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду в Чернівецькій області.

– Мета мого візиту — визначити, наскільки приміщення пенсійної служби краю відповідає вимогам безперешкодного життєвого середовища для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Дуже приємно, що керівництво установи піклується про громадян та робить все можливе, аби скористатись пенсійними послугами могли всі без виключення, – відзначила представник громадськості.

Начальник управління Микола Бойко розповів гості про дистанційні послуги, що надаються працівниками пенсійної служби, рекомендував користуватись відеозв’язком для отримання консультацій фахівців-пенсійників та використовувати можливості веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.

Пенсійний фонд України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*