Калушани просять владу облаштувати тротуари та пішохідні доріжки для інвалідів

Калушани просять владу облаштувати тротуари та пішохідні доріжки для інвалідів. калуш, обмеженими можливостями, петиция, тротуар, інвалід, road, outdoor, building, bicycle, land vehicle, vehicle, street, wheel, bicycle wheel, people. A person riding a motorcycle on a city street

Калушани просять владу облаштувати тротуари та пішохідні доріжки для інвалідів. калуш, обмеженими можливостями, петиция, тротуар, інвалід

Калушани просять владу облаштувати тротуари та пішохідні доріжки для інвалідів, цим самим створивши безпечні та зручні умови для переходу вулиць не тільки людям з обмеженими можливостями, а й дітям, батькам з дитячими візками та велосипедистам.

Відповідне звернення з’явилося на сайті петицій Калуської міської ради.

Зокрема, йдеться про те, що наше місто не обладнане належним чином для зручного пересування людей з особливими потребами. Гостро постала проблема про непристосованість тротуарів, оскільки вони є досить високими, і спуск з тротуару на проїжджу частину та підйом можна подолати лише зі сторонньою допомогою. Траплялись випадки травмування людей, які самостійно прагнули подолати шлях, йдеться в петиції.

Натомість облаштування понижених тротуарів та встановлення тактильної плитки на пішохідних переходах у зазначених місцях дозволить людям з особливими потребами зручно та самостійно пересуватись вулицями Калуша, не відчуваючи дискомфорт та не боячись за своє життя.

Автор звернення закликає громаду міста підтримати дану петицію та дати можливість громадянам з особливими потребами вести незалежну ні від кого життєдіяльність.

Фото з сайту Безбар´єрна Україна

«Калуш FM»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*