Команда “Доступно.UA” перевіряла Білу Церкву на доступність для людей з інвалідністю (ФОТО)

Команда “Доступно.UA” перевіряла Білу Церкву на доступність для людей з інвалідністю (ФОТО). біла церква, дмитро щебетюк, доступність, перевірка, інвалідність

Команда “Доступно.UA” перевіряла Білу Церкву на доступність для людей з інвалідністю. біла церква, дмитро щебетюк, доступність, перевірка, інвалідність

9 вересня команда “Доступно.UA” в рамках всеукраїнського туру перевірила Білу Церкву на доступність для людей з інвалідністю. Як результат – створять онлайн-мапу доступності, інформує Gazeta.ua.

Очолив делегацію автор проекту Дмитро Щебетюк. До нього приєдналися всі охочі білоцерківці, які реєструвались попередньо у мережі Facebook. Близько 15 людей рушили перевіряти місто. Пройшлися тротуарами, проїхалися у транспорті, відвідали територіальний центр надання соціальних послуг, торговий центр “Апельсин”, кінотеатр ім. Довженка, міську раду, театр ім. Саксаганського.

Дмитро Щебетюк найперше звернув увагу на “плачевність” тротуарного покриття. Перевірку не пройшла обласна дитяча лікарня, РАЦС та кінотеатр ім. Довженка. У цих закладах пандуси є, але вони чи зависокі, чи розташовані не у зручному місці. А от у ЦНАП він узагалі не зміг потрапити.

“ЦНАП має бути прикладом для всіх у питанні доступності. І якщо в Білій Церкві такий приклад “для всіх”, можна відразу судити про доступність міста в цілому”, – зазначив Дмитро журналістам.

Проект “Доступно.UA” діє в Україні вже 3 роки. Здійснюється за підтримки British Embassy Kyiv. Головна ідея — дослідити і покращити умови українських міст для людей з інвалідністю. Команда вже довела, що люди, які пересуваються на інвалідному візку, можуть жити і насолоджуватись життям, гуляти містом, відвідувати різні заходи та заклади як і ті, хто ходить на своїх двох.

Увечері Дмитро Щебетюк зустрівся з містянами в актовому залі територіального центру надання соціальних послуг, що на вулиці Шевченка, 69. Це була мотиваційна розмова, під час якої Дмитро розповів про свої подорожі автостопом по Україні, Білорусі та Європі. А також про заплив через Босфор і спортивну кар’єру.

Фото: Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*