Ковель хочуть зробити комфортнішим для осіб з особливими потребами та маломобільних груп

Ковель хочуть зробити комфортнішим для осіб з особливими потребами та маломобільних груп. ковель, доступність, облаштування, пересування, інвалідність, building, steel, metal, composite material. A building with a metal fence

У Ковелі ведеться робота щодо забезпечення комфортного пересування осіб з особливими потребами та маломобільних груп.

Активно у цьому напрямку працюють фахівці відділу містобудування та архітектури.

У своїй роботі вони керуються Законами України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про будівельні норми», «Про архітектурну діяльність», «Про відповідальність за правопорушення у сфері містобудівної діяльності», «Про основи соціальної захищеності інвалідів України» та ДБН В.2.2-17:2006 «Будинки і споруди. Доступність будинків і споруд для маломобільних груп населення».

Будівельні норми потрібно використовувати як при проектуванні нових, так і при реконструкції уже існуючих споруд.

У цій документації йде мова про облаштування автостоянок, сходів і пандусів, ліфтів та підйомників, шляхів евакуації та ін.

На сторінці Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю у facebook розміщено «Порадник щодо створення доступного середовища для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення».

Пропонуємо забудовникам та суб’єктам, що здійснюють господарську діяльність у Ковелі, скористатися цим документом і зробити наше місто ДОСТУПНІШИМ!

Відділ містобудування та архітектури

Ковельська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*