Матвій Бідний: У нас є можливість знов почути людей, проблеми яких іноді ми не можемо збагнути

Матвій Бідний: У нас є можливість знов почути людей, проблеми яких іноді ми не можемо збагнути. матвій бідний, будівництво, спорт, створення, інвалідність

Матвій Бідний: У нас є можливість знов почути людей, проблеми яких іноді ми не можемо збагнути. матвій бідний, будівництво, спорт, створення, інвалідність

Про те, як розуміють «безбар’єрність» у світі розповів заступник Міністра молоді та спорту України Матвій Бідний на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Здорова Україна».

«Я хочу подякувати Першій леді України через те, що у нас є можливість знов почути людей, проблеми яких іноді ми не можемо збагнути. Безбар’єрність в Україні переважно розглядається в контексті політики щодо людей з інвалідністю та маломобільних груп населення. Але в міжнародній практиці щодо визначення таких понять, воно трактується значно ширше: це люди літнього віку, це люди з дитячими візочками і т.д. Для мене зміна цього погляду стала можливістю інакше глянути на ці проблеми, глибше зрозуміти проблематику питань», – розповів Матвій Бідний.

Зокрема, заступник Міністра наголосив про те, що Мінмолодьспорту систематично приділяє належну увагу питанням створення рівних прав і можливостей кожної людини, у тому числі з інвалідністю для занять фізичною культурою і спортом. Таким чином, програма Президента України «25 спортивних магнітів», якою передбачено створення в кожній області багатофункціонального об’єкта спортивної інфраструктури реалізується сьогодні із дотриманням усіх норм безбар’єрності. Адже, наприкінці 2018 року в Україні було затверджено нові Державні будівельні норми «Інклюзивність будівель і споруд», які повністю враховують потреби людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

«Будівництво нових об’єктів спортивної інфраструктури в Україні здійснюється не лише з урахуванням вимог для проведення офіційних спортивних змагань, потреб відповідної територіальної громади, а й з забезпеченням безперешкодним доступом осіб з інвалідністю до спортивних споруд. Тому всі об’єкти, що будуються та вводяться в експлуатацію, у тому числі, «спортивні магніти», будуть доступними, а наявні слід привести у відповідність до зазначених норм», – наголосив заступник Міністра молоді та спорту України Матвій Бідний.

Міністерство молоді та спорту України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*