Музей Третя після опівночі запустив екскурсії Києвом наосліп (ВІДЕО)

Музей Третя після опівночі запустив екскурсії Києвом наосліп (ВІДЕО). київ, екскурсія, музей третя після опівночі, наосліп, незрячий

Єдиний в Україні музей, де незрячі гіди проводять екскурсії в суцільній темряві, запустив новий формат – прогулянки містом наосліп, щоби пізнати столицю всіма органами чуття, крім зору, повідомляють ФАКТИ. ICTV.

Такі незвичні екскурсії Києвом розпочав музей Третя після опівночі. Екскурсоводи тут незрячі, адже хто як не вони можуть допомогти адаптуватися. Кожного відвідувача водить особистий гід.

Світ на таких екскурсіях здається не таким, як був до цього. Все здається набагато масштабнішим, а ти не знаєш куди йти і за що хапатися. Безпека на таких особливих екскурсіях понад усе, тож завжди підстраховують зрячі працівники.

Екскурсія триває 1,5 години. Перші 30 хвилин триває адаптація, потім – година незвичайних відчуттів.

Зазвичай музей Третя після опівночі влаштовує прогулянки наосліп у приміщенні – пропонують провести побачення, пройти лабіринт і спробувати купу іншого. А от такі екскурсії Києвом новинка, та вони вже полюбилися. Маршрут кількома головними вулицями буде і безпечний, і цікавий.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*