На одеському «Дельфіні» облаштують пляж для осіб з інвалідністю (ФОТО, ВІДЕО)

На одеському «Дельфіні» облаштують пляж для осіб з інвалідністю (ФОТО, ВІДЕО). одеса, відпочинок, пляж, проєкт, інвалідність

На одеському «Дельфіні» облаштують пляж для осіб з інвалідністю. одеса, відпочинок, пляж, проєкт, інвалідність

На одеському пляжі «Дельфін», між траверсами № 12 та № 13 (пляжний комплекс «Калетон»), облаштують місце відпочинку для людей з інвалідністю та капітально відремонтують підпірну стінку.

Роботи будуть виконані за позабюджетні кошти.

Замовником робіт виступить управління інженерного захисту території міста та розвитку узбережжя Одеської міської ради. Як пояснив заступник начальника управління Віталій Парфьонов, на адресу виконкому звернулися представники ТОВ «Фокус Лоджистікс» щодо готовності за рахунок позабюджетних коштів виконати роботи з капремонту підпірної стінки та облаштування місць для людей з інвалідністю на пляжі «Дельфін», між траверсами № 12 та № 13 першої черги протизсувних споруд.

ТОВ «Фокус Лоджистікс» (пляжний комплекс «Калетон») є орендарем вказаного штучного пляжу на підставі договору оренди.

Співробітниками управління було проведено візуальне обстеження, в результаті якого зафіксований факт розмиву пляжу і руйнування підпірної стінки. Враховуючи значний термін експлуатації зазначених берегозахисних споруд (понад 50 років) і абразії хвиль, розмив пляжу і порушення цілісності підпірної стінки можуть призвести до зниження локальної стійкості схилу і активізації небезпечних інженерно-геологічних процесів.

За результатами обстеження управлінням були надані рекомендації щодо проведення протиаварійних заходів для берегозахисту вказаної ділянки, які необхідно виконати за проєктом, розробленим спеціалізованою організацією і узгодженим в установленому порядку.

Крім робіт з капітального ремонту підпірної стінки, ТОВ «Фокус Лоджистікс» готове за власні кошти облаштувати пляж для людей з інвалідністю (встановити сходи, пандус, ліфт, роздягальні, туалет) і провести заходи з благоустрою прилеглої території.

Відповідний проєкт рішення був схвалений на засіданні виконавчого комітету Одеської міськради 30 липня 2020 року.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Офіційний сайт міста Одеса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*