На Вінниччині облаштовують відділи обслуговування громадян для осіб з особливими потребами (ФОТО)

На Вінниччині облаштовують відділи обслуговування громадян для осіб з особливими потребами (ФОТО). вінниччина, пенсійний фонд, доступ, облаштування, інклюзивне середовище, outdoor, tree, person, clothing, bench, bicycle. A woman riding on the back of a bicycle

На Вінниччині облаштовують відділи обслуговування громадян для осіб з особливими потребами. вінниччина, пенсійний фонд, доступ, облаштування, інклюзивне середовище

На Вінниччині триває облаштування відділів обслуговування громадян Пенсійного фонду для потреб маломобільних груп населення. Оновлені приміщення Жмеринського та Могилів-Подільського об’єднаних управлінь Фонду проінспектувала фахівець міського центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями “Гармонія” Сюзанна Жуковська.

Разом з начальником головного управління Фонду в області Оленою Корчакою фахівець оглянула облаштування пандусів, зали обслуговування громадян, туалетні кімнати, наявність тактильних покажчиків та інформаційних матеріалів, надрукованих шрифтом Брайля для людей з порушенням зору.

— Сьогодні в органах Пенсійного фонду області триває реалізація заходів щодо створення інклюзивного середовища. Впевнена, що результатом проведеної роботи стане реальне підвищення рівня доступу до пенсійних послуг для будь-якої категорії громадян, — зазначила начальник головного управління Фонду в області Олена Корчака.

Окрім Жмеринського та Могилів-Подільського районів відділи обслуговування переобладнано у Хмільницькому та Іллінецькому районах області. До кінця року переоснащення приміщень заплановано ще у 5 сервісних центрах Пенсійного фонду України у Вінницькій області.

Пенсійний фонд України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*