Олександр Лисенко: Щороку в Сумах більшатиме пандусів у будинках, де проживають містяни з інвалідністю (ВІДЕО)

У Сумах коштом міського бюджету продовжують робити пандуси в житлових будинках, де проживають особи з інвалідністю. суми, будинок, будівництво, пандус, інвалідність

У Сумах коштом міського бюджету продовжують робити пандуси в житлових будинках, де проживають особи з інвалідністю. суми, будинок, будівництво, пандус, інвалідність

У Сумах коштом міського бюджету продовжують робити пандуси в житлових будинках, де проживають особи з інвалідністю.

Цьогоріч перший пандус облаштували в будинку за адресою: пр-т М. Лушпи, 11 (загальний кошторис (проєкт, дозволи, будівництво) 144777 грн.). Там у під’їзді проживають одразу двоє чоловіків із інвалідністю. За словами дружини одного з них, з появою спуску після дворічної перерви її чоловік нарешті зможе вийти на вулицю.

Пандус у будинку за адресою: вул. Глінки, 11 ще на стадії будівництва (196250 грн). Директор ТОВ «Сумистрімбуд», яке виконує роботи, Дмитро Ніколаєнко повідомив, що об’єкт наразі готовий на 60%. Будівництво розпочали 3 липня, а вже за тиждень планують завершити. Майстер спорту України міжнародного класу, учасник VIII зимових Паралімпійських Ігор у Солт-Лейк-Сіті, неодноразовий призер етапів кубку світу з лижних гонок та біатлону Владислав Морозов, для якого роблять з’їзд, розповів, що був скептично налаштований щодо будівництва пандуса, але його прогнози, на щастя не справдились: міські посадовці вирішували питання швидко, а проектувальники взяли до уваги його пропозиції та передбачили облаштування між квартирою та пандусом приміщення для зберігання інвалідного візка, що розвантажить помешкання, в якому одна кімната.

Наступний пандус цього року будуватимуть у будинку за адресою: вул. Івана Сірка, 15 (185250 грн.), де роботи розпочнуть у серпні.

У 2019 році на будівництво пандусів у житлових будинках у міському бюджеті передбачили 500000 грн., але вишукують можливість збільшення обсягів фінансування.

«Щороку в Сумах більшатиме пандусів у будинках, де проживають сумчани з інвалідністю: плануватимемо будівництво, передбачатимемо фінансування, аби всі, хто потребують таких спусків у будинках, їх отримали», – казав Олександр Лисенко.

Торік на даний вид робіт з міського бюджету спрямували 1263970 гривень. Пандуси з’явились у п’яти будинках (вул. Інтернаціоналістів, 25; вул. Харківська 1/1 (1-й і 4-й під’їзди); вул. Г. Кондратьєва, 144/2; пр-т М. Лушпи, 29; вул. Холодногірська, 31.

За словами заступника міського голови Альони Дмітрєвской, на обліку у департаменті соціального захисту населення з питання улаштування пандусів перебувають 20 осіб з інвалідністю. Трьом спуск зроблять у поточному році, по двох відсутня згода інших мешканців будинку, по решті 15, котрі звернулись із відповідним проханням у 2018 та 2019 роках, питання опрацьовується.

Інформаційний портал Сумської міської ради +ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*