Послугою «Соціальне таксі» зможе скористатися більше сумчан

Послугою «Соціальне таксі» зможе скористатися більше сумчан. суми, пенсія, соціальне таксі, транспортна послуга, інвалідність, outdoor, road, car, land vehicle, vehicle, truck, wheel, transport, parked, white. A police car parked in a parking lot

Послугою «Соціальне таксі» зможе скористатися більше сумчан. суми, пенсія, соціальне таксі, транспортна послуга, інвалідність

З 1 жовтня поточного року розширено перелік категорій громадян, які мають право безоплатно скористатися послугами міської служби «Соціальне таксі».

Так до переліку включили осіб, які самостійно не пересуваються або пересуваються за допомогою милиць, палиць, візків та інших технічних засобів реабілітації, а саме: дітей з ДЦП та з онкозахворюванням, осіб з інвалідністю І та ІІ групи, учасників війни та одиноких непрацездатних громадян.

Треба відзначити, що це у разі, якщо розмір пенсії перед місяцем звернення не перевищує трьох прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність.

У виняткових випадках, враховуючи життєві обставини замовника, комісія з питань надання соціальних послуг міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Берегиня» може приймати рішення про надання транспортних послуг без урахування розміру його пенсії.

У разі надання транспортних послуг на постійній основі (щомісяця), право замовника на отримання послуг переглядається один раз на рік шляхом перевірки розміру його пенсії перед місяцем повторного звернення, довідки про встановлення інвалідності (за винятком випадку, коли група інвалідності встановлена довічно), довідки медичної установи про нездатність самостійно пересуватися.

Транспортні послуги надаються в межах міста позачергово для відвідування медичних установ, у разі відсутності таких замовлень – до органів державної влади та/або місцевого самоврядування, в останню чергу для участі в культурно-масових заходах.

Скористатись «Соціальним таксі» можна не більше, як вісім разів на місяць, за винятком випадку, коли замовлення понад встановлену кількість разів зумовлене необхідністю відвідування медичних закладів.

Інформаційний портал Сумської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*