Скористайтеся соціальним таксі

Скористайтеся соціальним таксі. байковецька громада, авто, перевезення, поїздка, соціальне таксі, outdoor, sky, land vehicle, vehicle, wheel, auto part, transport, parked, bus, truck. A car parked in a parking lot

Скористайтеся соціальним таксі. байковецька громада, авто, перевезення, поїздка, соціальне таксі

Кілька місяців напруженого чекання… І нарешті це сталося: соціальне таксі, придбане Міністерством соціальної політики України, в’їхало на територію сільської ради. Байковецька громада одна з перших у державі отримала вкрай необхідний транспортний засіб.

Що являє собою соціальне таксі? Це спеціально обладнане авто для обслуговування осіб з обмеженими фізичними можливостями, котрі не можуть самостійно пересуватися або пересуваються за допомогою милиць, візків тощо. Відтепер мешканці громади з особливими потребами зможуть безкоштовно скористатися ним для перевезення у медичні заклади, адміністративні будівлі, а також для поїздок на різноманітні заходи.

Для замовлення соціального таксі звертайтеся в Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за адресою: с. Байківці, вул. Січових Стрільців, 43.

Байковецька громада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*